Haber Samsung'un yeni Galaxy C Serisi akıllısı benchmark sonuçlarında göründü

Sponsorlu Bağlantılar

ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
Samsung'un yeni Galaxy C Serisi akıllısı benchmark sonuçlarında göründü
Samsung çok yakında Galaxy C Serisi olarak yeni modellerini pazara sunacak.

Samsung akıllı telefon pazarının lideri ve bu sene de yeni modellerle liderliği bırakmamayı planlıyor. Aralık ayında yeni Galaxy A serisi ile 2016 için iddialı olduğunu gösteren Samsung, ayrıca yeni Galaxy J modellerini de sunarken, ayrıca Galaxy S7 ve Galaxy S7 edge adındaki üst seviye modellerini de pazara sundu.

Bir süredir Samsung'un yeni bir seri olarak C serisi sunacağına dair bilgiler geliyor. Geçtiğimiz ay hatırlanacağı üzere Hindistan'a giriş yapan malların takip edildiği ZAUBA'da SM-C5000 model numarası ile yeni akıllı telefon görünmüştü. Ayrıca ZAUBA'da akılı telefonun 5.2" büyüklüğünde dokunmatik ekran içerdiğine dair de bilgiler gelmişti.

Şimdi de SM-C5000 model numarasına sahip bu akıllı telefon Geekbench'de ortaya çıktı. Ayrıca buradan gelen bilgilere göre akıllı telefon Qualcomm'un sekiz çekirdekli işlemci içeren Snapdragon 617 yonga setinden güç alıyor. Grafik işlemci ise Adreno 405 olarak yer almakta.

İlginç bir nokta da orta seviye bir model olarak gelecek olan Samsung SM-C5000'ün Geekbench'e göre 4GB sistem belleğine sahip olması. Ayrıca işletim sistemi olarak da yeni akıllı telefon Google Android 6.0.1 Marshmallow mobil işletim sistemi üzerinde çalışıyor.

Ayrıca bu cihazın yanı sıra daha üst bir model olarak SM-C7000 modelinin de çalışmalarının sürdüğü gelen bilgiler arasında yer alıyor.

Samsung'un yeni Galaxy C Serisi akıllısı benchmark sonuçlarında göründü

Luck Star

Luck Star

Üye
Orta seviyelere de önem vermesi güzel olmuş. Şahsen J serisini çok beğeniyorum arayüzü bir çok amiral telefondan daha stabil...

yaytas

yaytas

Üye
orta sekment telefona önem veriyorda hocam samsung kim bilir ne kadar ister herzaman çok fazla fiyat belirlemesi biraz kötü sanırım

Luck Star

Luck Star

Üye
orta sekment telefona önem veriyorda hocam samsung kim bilir ne kadar ister herzaman çok fazla fiyat belirlemesi biraz kötü sanırım
Fiyat konusuna Türkiye'de hiç girmemek gerekiyor. Bizde 3300 TL olan bir cihaz başka ülkede 2000-2200... Ne kadarkötü olabilir ki fiyatı bunun.

seco_can_can

seco_can_can

Üye
samsung tahmin edildiği gibi önümüzdeki 5 senede alfabeyi tamamlıcak

• Beğen
Tepkiler: yaytas
yaytas

yaytas

Üye
Fiyat konusuna Türkiye'de hiç girmemek gerekiyor. Bizde 3300 TL olan bir cihaz başka ülkede 2000-2200... Ne kadarkötü olabilir ki fiyatı bunun.
haklısınız hocam da vergiler hariç te baya bir marka parası alıyor

Luck Star

Luck Star

Üye
haklısınız hocam da vergiler hariç te baya bir marka parası alıyor
Tabi orası da var ama emin ol Apple kadar almıyordur. Üretim maliyetinden çok ar-ge masrafları da var işin içinde. Edge ekranı için özel fabrika ve üretim bandı açmış. Hangi marka yapıyor bunu? Çoğu hazır alıyor.

Galaxy S7 Edge ile MaxiCep uygulamasından gönderildi.

Emre

Üye
Tavuk bile bu kadar yumurtlamıyordur.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: teknolojibaronu
yaytas

yaytas

Üye
Tabi orası da var ama emin ol Apple kadar almıyordur. Üretim maliyetinden çok ar-ge masrafları da var işin içinde. Edge ekranı için özel fabrika ve üretim bandı açmış. Hangi marka yapıyor bunu? Çoğu hazır alıyor.

Galaxy S7 Edge ile MaxiCep uygulamasından gönderildi.
ee hocam bunları yapmasa bu kadar marka içinden sıyrılabilirmiydi? apple in yaptığı bence sadece algı yönetimi

Üst Alt