Samsung'ta Sms Sınırını Kaldırmak (root)

• 18 Ağustos 2014
  • 4401 Okunma
  • 4 Cevap

1. Evet arkadaslar. Eger benim gibi android 2.3.6 surumunde bir samsung kullaniyorsaniz (2.3x de olur) sms gonderilecek kisi sayisi ayni anda 10'dur. Bunu nasil duzeltecegimi buldum. Oncelikle cihaz rootlu olmali.

Asamalar:
    1: Cheat Droid Pro'yu calistirin. Programlarin gorulecegi listeden "mesajlasma" uygulamasina gelin ve ona tiklayin.

2: "android.mms_preferences.xml" dosyasina tiklayin. İcerigi goruntulenecek.

3: "csc_pref_key_max_recipient" yazili olan yere tiklayin ve buradaki "10" degerini, ayni anda kac kisiye mesaj gonderebilmek istiyorsaniz o sayiyi yazin. Ben "10" degerini silip 25 yazdim mesela.

4: Sayiyi yazdiktan sonra "Save" butonuna basin.
    Hepsi bu kadar.

Bir de en altta mesajin gecerlilik suresi olarak 3 goruluyor ama onu degistirmek, gonderdiginiz mesajin karsiya gitmesisuresini uzatabilir mi, bilemiyorum. Denemek lazim. Neyse.

Buyurun link:

Cheat Droid Pro v2.0

Mobilden yazdigim icin resim ekleyemedim. Kusura bakmazsaniz artik.

Yararli olmasi dilegi ile...
    < Resmi açmak için tıklayın >

playstore linki

Not: bilmediginiz ayarlari kurcalamayin ve her ihtimale karsi once uygulama yedegi alin. Dogabilecek sorunlardan ben ve maxicep ekibi sorumlu tutulamaz.

Yazan: cyberstrike
    Samsung ile gönderdi
    Son düzenleme: 18 Ağustos 2014
    GrknYavas ve dogukan- bunu beğendi.
  2. Güzel paylaşım... Gosms pro kullanıyorum rahatım :)

Mobil cihaz ile gönderdi
    cyberstrike bunu beğendi.
  3. Xposed ile 999 limite çıkarmak mümkün

Mobil cihaz ile gönderdi
  4. Wenom xposed android 2'de calismiyor o yuzden bunu anlattim.
    ---
    Ayrica bu yontemle ekstra bir sey kurmana gerek kalmiyor. Ayari yaptiktan sonra kalici hale geliyor. Sonra dilersen cheadroid'i silebiliyorsun. Tabii turlu yontemler vardur, bilemem.
    ---
    Bu arada konuya resim ekleme isini be linki spoiler icinde saklamayi, pc'ye bugin gectigimde halledecegim. Simdilik saglik sorunlarimdan dolayi beni mazur gorun lutfen.

Samsung ile gönderdi
    chita_man bunu beğendi.
  5. Bayramlarda 10 tane kişi sınırı sıkıntı oluyodu bu paylasım guzel oldu :D

Yüklüyor...
16/10/2018 - 14:48