Haber Samsung’dan Yeni Akıllı Telefon Galaxy S Duos 2

Sponsorlu Bağlantılar

ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
Samsung’dan Yeni Akıllı Telefon Galaxy S Duos 2
Sam
sung, çift SIM kart desteği sunan yeni akıllı telefon modeli ile karşımızda.

Güney Kore devi Samsung, son günlerde Galaxy Note 3 adında ki amiral gemisi ile dikkatleri çekerken, farklı modellerle de karşımıza gelmeye devam ediyor. Firmanın şimdi de Galaxy S Duos 2 adında ki yeni bir akıllı telefonu gün yüzüne çıktı. Yeni akıllı telefon firmanın popüler çift SIM kart destekli modeli Galaxy S Duos’un halefi olarak geliyor.

Samsung Galaxy S Duos 2, önce ki model gibi çift SIM kart desteğine sahip. 4″ büyüklüğünde ve 480×800 piksel WVGA çözünürlüğünde dokunmatik ekrana sahip olan akıllı telefon Google’ın Android 4.2 Jelly Bean mobil işletim sistemi üzerinde çalışıyor.

Macaristan’da ortaya çıkan yeni akıllı telefon Galaxy S Duos 2 1.2Ghz saat hızında çalışan çift çekirdekli işlemci içeren yonga setinden güç alırken, sistem belleği de 768MB olarak belirtiliyor. Ayrıca dahili veri kapasitesinin de 4GB olduğunu belirtelim.

Yeni akıllı telefonun arka yüzünde 5MP kamera yer alıyor. MicroSD kart desteği sunan cihazın batarya kapasitesi de 1.500mAh.

Bu özellikler ile firmanın Galaxy Ace 3 modeline oldukça benzediğini de belirtelim. Ancak Galaxy Ace 3 tek SIM kart desteği sunuyordu.

Macaristan’da duyurulan Galaxy S Duos 2, çok yakında Hindistan pazarında da yerini alacak. Fiyatının da 130€ seviyesinde olacağını söyleyebiliriz.

Samsung’dan yeni akıllı telefon Galaxy S Duos 2

• Beğen
Tepkiler: KinG Tornado ve n000k

n000k

n000k

Üye
S3 mini nin çift sim kartlısı gibi :)

skylinegti

skylinegti

Üye
acaba bu samsung piyasaya çıkardığı telefonların sayısını biliyor mu? çünkü adamlar neredeyse her ay bir telefon çıkartıyorlar . :)

erko merko

erko merko

Üye
acaba bu samsung piyasaya çıkardığı telefonların sayısını biliyor mu? çünkü adamlar neredeyse her ay bir telefon çıkartıyorlar . :)
Her bütçeye göre telefon çıkartıyor adamlar

GuiTaRisT111

GuiTaRisT111

Üye
Benzer donanımda birsürü modeli varken...

KinG Tornado

KinG Tornado

Üye
Çözünürlük İdare Eder :hmmm

mehmettech

mehmettech

Üye
Aslında samsung bu cihazı tanıtırken 6Gb ramli demis uzun uzun anlatmayayım haber sitelerinde şöyle deniyor *** Galaxy S Duos 2, 6 Gb RAM'le
"sarsacak!"
Samsung'un Galaxy serisi altında
ve giriş seviyesi için sunduğu S Duos
2, Macaristan'da bir internet sitesinde
kendini gösterdi. Galaxy S Duos 2
ismini alan ve GT-S7582 model
numarası ile satışa sunulacak olan
Samsung'un yeni cebinin en dikkat
çekici yanı ise 6 Gb RAM'e sahip
olması. Peki, Samsung ilk S Duos'ta
yalnızca 512 MB RAM'e yer verirken S
Duos 2'de neden 6 Gb demiş olabilir
ki? Cevap basit: Dikkat çekmek
için...
Samsung, Galaxy S Duos 2'de tam 6
Gb RAM'e yer verdiğini söyleyerek
dikkat çekme peşinde. Zira 6 Gb'ın
gerçek açılımı 6 gigabit ve gerçekte
karşılığı 768 MB'a denk geliyor. Yani
Samsung'un yeni telefonu RAM
konusunda ilk telefondan biraz daha
hızlı ama ilk etapta sanıldığı gibi 6 GB
değil.
Telefonun diğer detayları da gün
ışığına çıktı elbette. Android 4.2
işletim sistemine sahip olan telefon,
WVGA ekran ve 4 GB dahili hafızayla
geliyor. Ayrıca microSD kart ile
hafızayı arttırmak mümkün. 5
megapiksel kamerası olan telefon,
1500 mAh bataryanın da sahibi.**

GuiTaRisT111

GuiTaRisT111

Üye
sazan.avi yapmış yani?

erko merko

erko merko

Üye
Aynen öyle kanka... millet bunu 6GB Sanıp ışte gerisi mağlum alacak falan
Her gördüğünüz habere inanmayın gülünç duruma düşüyorsunuz, s5 veya note 4 için öyle bir iddaa olsa anlarımda duos orta seviye bir seri bile değil

mehmettech

mehmettech

Üye
Her gördüğünüz habere inanmayın gülünç duruma düşüyorsunuz, s5 veya note 4 için öyle bir iddaa olsa anlarımda duos orta seviye bir seri bile değil
gergin bir ortam istemem ancak bunu ben değil teknoloji ve haber siteleri siteleri söylüyor, hem telefonun orta seviye olup olmasının bu durum ile alakasi bile yok ram dedik@ şimdi o kadar linki verebileceğimi sanmıyorum googleda çıkar..mantiken halkımız ve birçok insanın bu "ram Gb-GB" Çerçevesinde hata yapacağı mağlum yani
samsung böylelikle satış stratejisi yaptı birçok kişide buna kanabilir

erko merko

erko merko

Üye
gergin bir ortam istemem ancak bunu ben değil teknoloji ve haber siteleri siteleri söylüyor, hem telefonun orta seviye olup olmasının bu durum ile alakasi bile yok ram dedik@ şimdi o kadar linki verebileceğimi sanmıyorum googleda çıkar..mantiken halkımız ve birçok insanın bu "ram Gb-GB" Çerçevesinde hata yapacağı mağlum yani
samsung böylelikle satış stratejisi yaptı birçok kişide buna kanabilir
Rom'dur o ram değildir, 6gb ram yazan internet sitelerine itibar etmeyin derim.

fk555897

fk555897

Üye
Donanımı yetersiz gibi ama idare edebilir.

mehmettech

mehmettech

Üye
Rom'dur o ram değildir, 6gb ram yazan internet sitelerine itibar etmeyin derim.
tartışma olarak görme bu mesajımı sanırım sen bu Gb,GB olayını karıştırmışın kardeş Yalnis anlama ama ben ram olarak 6GB değil 6Gb diyorum 2si farklı şeyler GB(gigabayt) daha fazla Gb(gigabit) daha az GB Gb' deki "b"lerin büyük küçük yazılışı bu durumu ayırt etmemizi sağlar zaten 6Gb=768mb dir yani ne sitelerin nede benim yanlışım var tıpkı senin burdaki yanlışın gibi insanlarda bunu yalnis anlayabilir ve ben burada bunu açıklamaya çalışıyorumki insanlar kelime oyununa dikkat etsinler zira 6GB rami var sanıp almasınlar *****

iyi akşamlar,.,

• Beğen
Tepkiler: n000k

Üst Alt