Samsung’dan “galaxy S4 Gold Edition” Duyurusu Geldi

 • 25 Eylül 2013
 • 527 Okunma
 • 2 Cevap

 1. Akıllı telefon pazarında kıyasıya rekabet arasında başarılı firmalardan bir tanesi olan Apple, geçtiğimiz gün yeni akıllı telefon modelleri iPhone 5S veiPhone 5C’yi satışa sundu. Plastik kasaya sahip iPhone 5C’yi bir kenara koyacak olursak eğer, Apple‘ın amiral gemisi iPhone 5S’e ilgi oldukça yüksek.

  < Resmi açmak için tıklayın >


  Apple iPhone 5S modelini daha önce ki modellerden farklı olarak siyah ve beyaz yerine, üç renkte; siyah, gri ve gold (altın rengi) olarak satışa sundu. Tüm iPhone 5S renkleri ilgi görse de, altın rengi ile “Gold iPhone 5S“e olan talep inanılmaz. Hatta son gelen bilgi Apple‘ın bu rengin üretimini 1/3oranında arttırdığı yönünde.

  Apple‘ın en büyük rakibi olan Samsung‘dan hemen karşı hamle geldi.Samsung‘un amiral gemisi modeli Galaxy S4‘ün altın rengine sahip modeli duyuruldu. Duyuru Samsung Mobile Arabia resmi Twitter hesabı üzerinden geldi. Yeni akıllı telefon Galaxy S4 Gold Edition olarak adlandırılmış.

  Resme baktığımızda Altın-kahverengi ve altın-pembe olarak görünüyor. Pembe renkli versiyonun daha çok bayan akıllı telefon kullanıcıları için tasarlandığını söyleyebiliriz. Galaxy S4 Gold Edition donanım olarak standart Galaxy S4 teknik özelliklerine sahip olacak.

  Bu modelin Birleşik Arap Emirlikleri‘nde sunulması beklenirken, uluslararası olarak sunulması beklenmiyor. Ancak talebe göre Samsungbelki de fikrini değiştirebilir.

  Samsung’dan “Galaxy S4 Gold Edition” duyurusu geldi
   


  Yazan: ANIL
 2. soldaki kahverenkli olan güzelmiş
   
 3. Artık cidden bişeylerin değişmesi lazım.Kendini tekrar edersen unutulursun bu kadar net.Şahsi fikrim:cool
   

Hızlı Cevapla

Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...
19/01/2019 - 01:37