Haber Samsung Yeni Galaxy A Serisi Cihazlarını Tanıttı

Sponsorlu Bağlantılar

Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Samsung Yeni Galaxy A Serisi Cihazlarını Tanıttı
Samsung 2016 model Galaxy A serisi cihazlarını tanıttı özellikler resimlerde gördüğünüz gibi fiyat konusunda halen net bir bilgi yok bekleyip göreceğiz a7 ve a5 aynı kamerayı kullanıyor fakat a3 de oıs desteği yok.

• Beğen
Tepkiler: technocu1 ve KARİZMATİX

yeumyang

yeumyang

Moderator
Sony gibi küçük boyutlu ama güçlü cihaz yapmadığı sürece samsung almayı düşünmüyorum

• Beğen
Tepkiler: androfilex
byAndroid

byAndroid

Üye
Galaxy alpha var

byAndroid

byAndroid

Üye
Üretimin durması bişeyi değiştirmez. Pil de biraz haklısın ama yinede 4-5 saat süreyi alıyor. Şöyle birşey var 2000 lira verdiğin cihazlarda aynı süreyi veriyor. (orta segment f/p ürünleri hariç pil ömrü yeterli bence)

Emre

Üye
Yeni çöpler erken gelmiş.

yeumyang

yeumyang

Moderator
Üretimin durması bişeyi değiştirmez. Pil de biraz haklısın ama yinede 4-5 saat süreyi alıyor. Şöyle birşey var 2000 lira verdiğin cihazlarda aynı süreyi veriyor. (orta segment f/p ürünleri hariç pil ömrü yeterli bence)
Samsung gibi büyük bir firma ve her kesime hitap eden bir firmanın mini ama güçlü donanım bir cihazı olmaması gerçekten ilginç bir durum alpha nin devamı gelseydi iyi isler yapardı s6 mini yi çok bekledim sızıntılarda güçlü donanım ile geleceği haberleri vardı tanıtılmadı bende gittim z3 compact aldım memnunum ileride istediğim özelliklerde boyutlarda cihaz üretirse samsung alabilirim s6 mini yi neden tanıtmadı ilginç bir durum

• Beğen
Tepkiler: byAndroid
Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Alpha üretimi durdu diye güncelleme bile almaz dediler herhalde samsung bu lafları duymuş olmalı ki android 6 verecek o cihaza :ehe

KARİZMATİX

KARİZMATİX

Üye
Samsung S6 alamayan için en ideal bence yeni A5. Özellikler yeterli düzeyde.

OPYBOBS

OPYBOBS

Üye
Bu seriye microsd slotunu koyup amiral seviyesine koymama sebebini halen anlayamıyorum.

technocu1

Üye
Tasarımları çok güzel olmuş.

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
a3 çöp diğerleri daha iyi görünüyor

Üst Alt