SamsunG Wawe2

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mercenies

Üye
    Konu Sahibi
SamsunG Wawe2
Arkadaşlar samsung wawe2 iyiki de aldım diyorum yalnız aldığım günden beri bu telefonda ne bir oyun oynayabildim ne de herhangi bir uygulama Samsung Apps ücretli Spoffladığım zaman oyun açılmıyor.Sizden bir ricam var ben bu telefona oyun nasıl yükler nasıl açarım Dev ekran var kullanamıyorsun. Sizden Konuya ilişkin yardımlarınızı bekliyorum...

esbalat

esbalat

Üye
Arkadaşım şimdi sana 2 seçenek olarak anlatıyım birincisi şuanda kullanmiş oldugu versiyona spoff ladıgın oyun sadece app storeden üzerinden spoff ladıgın program üzerinden acabiliyorsun spoff olan oyun üzerinden deil yani,İkinci yöntem ise rom deiştirip farklı versiyon yaparsın ben öle yaptım samsung apps ile ugraşmamak için o zmn direk spoff larsın dil değiştirim türkçe yaparsın ve oyunların zevkine varırsın ;) takıldıgın yerde yine yardımcı olurum.

mercenies

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşım şimdi sana 2 seçenek olarak anlatıyım birincisi şuanda kullanmiş oldugu versiyona spoff ladıgın oyun sadece app storeden üzerinden spoff ladıgın program üzerinden acabiliyorsun spoff olan oyun üzerinden deil yani,İkinci yöntem ise rom deiştirip farklı versiyon yaparsın ben öle yaptım samsung apps ile ugraşmamak için o zmn direk spoff larsın dil değiştirim türkçe yaparsın ve oyunların zevkine varırsın ;) takıldıgın yerde yine yardımcı olurum.
Rom dediğin nedir? Rom nasıl değiştirilir yardımcı olursan sevinirim?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt