Samsung Wawe mi Nokia c7 mi?

• 27 Nisan 2011
  • 2950 Okunma
  • 18 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Evet beyler babam bugün kendine Samsung Wawe 8500 almış. Ben Nokia taraftarı biri olarak c7'yi önerdim. Kendim şuan c6 kullanmaktayım. Yorumlarınızı alayım.
    Şahsen wawe'yi kullanmakta güçlük çektim.

Yazan: serverimbenim
  2. Hayırlı olsun'da amaç ne bu konu'da çünkü bu konudan çok var. Yakın geçmişte açılan konulara'da bakabilirsin.

3. c7 waveden kat kat iyidir

4. wave cok daha iyidir kardesim
    wave nin islemci hizi 1000 mhz rami 512mb ve kamerasi otofokuslu ,makro modlu 720p 30 fps video cekimi var
    c7 nin islemci hizi 680mhz ram orani 256 mb
    kamerasinda da otofokus yok

5. tartişmak anlamsiz helede nokia fanatikleriyle. az sonra biri çıkıp derki usb otg yok sayica fazla göstermelik megapixel yok benim nokiam senin samsungunu döver gibisinden nokia ergenleri çikacaktir ortaliga. zaten nokianin fanatikligini artik 3. dünya ülkelerinde yaşiyan apaçiler yapiyor. neyse biz wavelerimizden memnunuz. en azindan ben 7 aydir kullaniorum ve kullandigim bgne kadarki en iyi cihaz. he dersinki nokia hiç kullanmadinmi. kullandim hemde defalarca o yüzden bgne kadarki en iyi cihazimin wave olduğunu söyleyebiliyorum.

serverimbenim ve hoss bunu beğendi.
  6. Kesinlikle Wave . C7 sadece telefon bilmeyen kişiler için yüzeysel özellikleriyle wavele karşılaştırılır. 8mp kamerası vb vb... Ama gerçekten telefon işinden biraz anlayan biri bile wave in çok çok daha iyi olduğunu analayabilir ;)

serverimbenim bunu beğendi.
  7. @serverimbenim

c6-00 da java yoktur. "http://betalabs.nokia.com/apps/java-runtime-2-1-beta-for-symbian" sayfasından indirip kurun..

mesaj kutunuz dolu..

serverimbenim bunu beğendi.
  8. Kesinlikle wawe 3 tane menüde c7de gezerken telefon kasıyor yeni nokıaya bekleyin:yuru

9. wave tabiki

10. Teşekkür ederim tüm uygulamalarım çalıştı.

Evet arkadaşlar Wawe daha iyi. Biraz karışık ama nokia C7'den kat kat iyi.

11. evet arkadaşlar herkez wave dıyor ama tabiki nokıa nın oldugu gibi wave ninde eksik yönleri var niş yakın zamanda wave hızında dokunmatik kalitesinde ve nokıa gibi uygulama yüklemede sıkıntı olmayan bi cihaz çıkarda kullanırız. :)

12. arkdşlar sizin yaptığınızn intel i5 mi i7 mi wavenin pda özellikleri c7 nin 2 katı allh askına c7 wavenin yanına gelebilirmi işlem hızıyla nokiayı ufler de gerisini bilkmem sizin iş 200 hp bi arabayla 100 hp lik bi arabayı kapıstırmak gibi bvişey

13. Evet.

14. Wawe.

15. wave oyun ve uygulama haric her alanda ustun :oke:

16. bende c6-01 var arkadaşımda wave 1 var ekran kalitesi benim c6-01 imi ezdi gecti acıkcası kamerasıda daha net resimler cekiyor işlemcisi daha yüksek ekran renk derinliği daha yüksek ve daha tatlı nokia o an gözümde bitti samsung wave 3 aldım bende sipariş verdim 1 hafta icinde elimde olacak arkadaşlar ekran kalitesi süper amoled wave 1 den daha kalitelimi görüntü benim icin cok önemli renk derinliği

17. C7 alll ama android alabilirsen hiç bakma bile bunlara

18. malzeme konusunda samsung plastik telefon üretir bu bir gerçektir nokia citizen saatleri gibidir ve uzun süre kullanabilirsin bende 2003 model nokia 5210 var hani o aradan onu kullanıyorum nostalji oluyor :naughty: nokia kolay kolay arıza yapmaz demek istiyorum yani sen hiç 4-5 yıllık hiç biyerinde hasar bulunmayan veya tamir görmemiş samsung gördün mü ? ama benim 2003 model yani 9 yıllık 5210 umun daha vidaları bile açılmadı ilk günkü gibi temiz 30 yıl sonra felan kıymetlenir nostalji işte:naughty:

---------- Eklendi @ 22:12:25 ---------- Yazıldı @ 22:09:52 ----------

o bada lı samsunglar nokia nın yanından bile geçemez çünkü bada dır android varken neden bada olsun ki ? bada'yı tavsiye etmem !

---------- Eklendi @ 22:14:04 ---------- Yazıldı @ 22:12:25 ----------

symbian ın s60 sürümünü kullanan cihaz bada dan daha üstün bence...

tabi zevkler ve renkler tartışılmaz sadece yazılım hakkında konuşuyorum kamera v.s. yanına bile yaklaşamaz...

---------- Eklendi @ 22:14:36 ---------- Yazıldı @ 22:14:04 ----------

symbian ın s60 sürümünü kullanan cihaz bada dan daha üstün bence...

tabi zevkler ve renkler tartışılmaz sadece yazılım hakkında konuşuyorum kamera v.s. yanına bile yaklaşamaz...

19. Nokia C7-00 al Wawe 2 yerine. Daha şık ve özellik üstünü var wawe 2 ye göre.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
25/09/2018 - 10:46