Samsung Wave1 brick Oldu acil yardımmmm...

Sponsorlu Bağlantılar

theridvan

Üye
    Konu Sahibi
Samsung Wave1 brick Oldu acil yardımmmm...
Arkadaşlar Samsung wave1 kullanıyorum Bada 2 yükleme sırasında hata oldu ve şu an Bilgisayarım ve farklı bilgisayarlar Download mode de telefonu görmüyor ,Telefon açılmıyor ve Samsung Wave Gt8500 Yazısında kalıyor Şarjı ne yapmam gerekiyor yardım edin....

tntmost

Üye
bilgisayarında samsung telefonun usb driver ı yüklü olması gerekıyo onu yükleyip denedin mi ?

- - - Eklendi - - -

bu arada birde telefonu illaki bilgisayardan güncellemen gerekmiyor zaten bada 2.0 wave 1 lere dağıtıldı direkt telden de yükleyebilirdin :)

theridvan

Üye
    Konu Sahibi
kurulu evet bende de Wave 1 var benimkini görüyor ama yükleme sırasında hata veren telefonu görmüyor DM moduna geçiyor ama PC görmüyor :( , bilmiyordum ben kendime PC den yükledim olmuştu bunda hata verdi şimdi açılmıyor.

phia

Üye
kurulu evet bende de Wave 1 var benimkini görüyor ama yükleme sırasında hata veren telefonu görmüyor DM moduna geçiyor ama PC görmüyor :( , bilmiyordum ben kendime PC den yükledim olmuştu bunda hata verdi şimdi açılmıyor.
Ben de ayni sorunu yasadim.cw10 yukleyemeye calis.zimage i once atman gerekiyordu galiba.Brick bile olsa wave 1 ve wave 2 olan 2 telefonda ayni sorunu yasadim.Defalarca denedikten sonra yukleme yapti.

theridvan

Üye
    Konu Sahibi
başka bilgisayara takınca unkown device hatası veriyor USB aygıtı tanımıyor diye sorun orda ama ne yapacağımı bilmiyorum...

Üst Alt