samsung wave II video çözünürlüğü yardım

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mehmet4243

Üye
    Konu Sahibi
samsung wave II video çözünürlüğü yardım
telefonu yeni aldım sayılır yavaş yavaş keşife başladım fakat video izlerken çözünürlük kalitesi çok kötü ( anlaşılamayacak seviyede) bunun ayarlarıını nereden yapabiliriz yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar

iyi forumlar..

fullwar

fullwar

Üye
Video izlerken dediğin telefona atıp izlememi netten izlememi? Telefona atıyorsan attığın videonun kalitesiyle alakalı. Netten izliyorsan Youtube dışında HD izleyebileceğin site pek yok. Dİğer sitelerde ya çalışmaz yada çok kötü görüntü verir. Örneğin Googlevideo. Youtube'da sorun varsa; 1- izlediğin videoya göre değişir. 2- şunu deneyebilirsin internete tıkladıktan sonra "..."ya bas, internet ayarlarına gel, en alttaki 4 seçeneğide yap. Telefonu yeniden başlat ve tekrar dene.

mehmet4243

Üye
    Konu Sahibi
youtube 'dan izliyorum videoları fakat görüntü rezalet son 4 seçenek dediğiniz veritabanı sil kayıtlı kullanıcıadı tanımlama bilgileri sil ve ön belleği sil mi ?

----------Eklendi @ 10:31:54 ---------- Yazıldı @ 10:24:39 ----------

dediklerinizi yaptm bi değişme olmadı malesef görüntü halen çok kötü youtube ' den izliyorum videoları başka bi önerebileceğiniz çözünürlük ayarı var mıydı ?

fullwar

fullwar

Üye
Çözürlükle ilgili bir ayar yok. Ben şu an youtubedan HD olarak izliyorum. Peki telefonunun yazılımı güncelmi? En son update sürümü Bada 1.2 JVKE1'dir. Bunu görmek için ayarlardan telefon hakkındaya bakabilirsin. Eğer başka birşey yazıyorsa güncellersen iyi olur. Bunun için PC'de Kies'in son sürümünün yüklü olması lazım. Telefonu Kies'le bağladığında zaten uyarı verir. Yeni bir sürüm mevcut diye.

totx

totx

Üye
internet hizinla alakali olabilir diye dusunuyorum,wifi den mi baglaniyorsun?

fullwar

fullwar

Üye
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...