Samsung wave için güncel firmware çıktı. Eng.

Sponsorlu Bağlantılar

yesduncan

Üye
    Konu Sahibi
Samsung wave için güncel firmware çıktı. Eng.

BİŞEY DAHA SORMAK İSTİYORUM BEN BUNU YÜKLERSEM SONRA KİES TE YENİ FİRMWARE YAYINLANSA YÜKLEYEBİİLİRMİYİM?

BU ADRESTE WAVENİN YENİ FİRMWARELERİ YANYINLANIYOR BİR BAKIN

161.66 MB
01.08.2010 / 11:23

YADA ÖNERDİĞİNİZ SÜRÜM VARMI BENİM ŞU ANDA JVJE6

--------------- Ekleme ---------------

burdaki kullanıcılarda yardım etmek bilmiyor sadece hazıra konmasını veriyorlar.

viranufuk

viranufuk

Üye
kiestem güncelliyecen yoksa mod proyu kullanarakmı burda şimdilik kies güncelleme yayınlamadı yurtdışında yayınlıyor diye biliyorum

ungood20

ungood20

Üye
samsungun en iyi yaptığı iş farklı firemareler : )
Costom şart

vlk0076

Üye
kies te güncelleme mevcut ama ben yapamadım. güncelleyen arkadaşlar varsa yardımcı olurlarsa sevinirim.

AYDIN1979

Üye
kies kurulu ise otomatik olarak ekrana çıkıyor güncellensin mi diye güncelle diyorsun.yaklaşık 15-20 dk sürüyor güncelleme

onrslck

Üye
e bunu nasıl telefona yükliyecegiz ? onuda soylermisin kardesm sana zahmet iyi formlar

d880bjk

Üye
kies'ten yapamazsın bunu flashlama ile yapacaksın.eğer illa kies'tekiler olsun diyorsan jh1 var ona geç bence.

sipban

Üye
Arkadaşlar ben JH1 güncellemesini kiesten yüklemeye çalıştım ama o 5 aşamalık yerden 3.sünde yani 'Karşıdan Yükle' kısmında yükleme yaparken çıkıyor be bir sonraki adım olan Yükselt kısmına gelemiyor.bu Sorunu nasıl aşacağımı anlatan biri var mı acaba.bide yesduncan arkadaşımızın yazdığı linkteki firmwareleri kies kullanarak mı kullanacağız yoksa başka bir yoluda var mı.
şimdiden teşekkür ederim

memMmet

Üye
Guncellemeler gercekten bır ıse yarıyormuu ...yanı mesala flash playeri guncellıyormuu ornegınn..eger bı faydası varsa yada faydasını goren bır arkadas varsa ne gıbı faydalarını gordugunu anlatırmıı...hızlandı vesaire bunları gecelım cunku zaten telefon hızlı

feyzammm

feyzammm

Üye
ben kies üzerinden güncelledim ama pek ete fark olduğunu söyleyemem

massgrave

Üye
Samsung Çağrı Merkezi ile görüşme yaptım wave için şuanda herhangi bir güncelleme yok. İnternette bulunan güncellemeleri yüklemeyin dediler.. (19 Ekim 2010 Salı)

Enriqo

Üye
kies dışında güncelleme yaparsak garanti kapsamı dışına mı çıkıyor bilgilendirirseniz sevinirim benm tel os 1.0 kiesi indirip kurdum "kies"i güncelledi ama telin son sürüm olduğunu söylüyor!

slajen

Üye
flashlamayı multıloader programıyla yapacaksın son surumunu ındırdıkten sonra dıyeceksınız ve ındırdıqınız frimware yı masaustunde bır dosya acıp ıcıne koyacaksınız sonra ındırdıqımız flashlama programında yazan Boot Amp Ams gıbı sırayla tıklayıp masaustundekı actıqımız dosayanın ıcınden sececeksınz hepsınını yapmadan once samsung telefonununuzn suruculerı muhakkak yuklu olmalıdır pcde ve hafıza kartı ıle sım karınızı cıkarıp telefonununuzu download moda almanız qerekır eqer bılmıyorsanız ses kısma tusu - kılıtleme tusu - ve son olarak kapama tusuna basılı tutup bekleyın dowınload modu cıktıqında ıse dırek bahsettıqım olayı yapacaksınız ve sonra yukleme bıtınce Telefonunuz hanqı frimwareyı kurduysanız o moda donusecektir. Sakın Wave ınıze Android yuklemeyın Androıdı yuklemenıze raqmen tamamen calısmamaktadır 3g tuslar ve dokunmatık qıbı problemlerı oluyor cunku ben samsung wave I e GALAXY S i9000 u kurdum bende calıstı ama bu hepsınde yapılabıleceqınız anlamnına qelmez saygılar ::)

Üst Alt