Samsung Wave DivX Kaydı Nasıl Yapılır?

Sponsorlu Bağlantılar

Skaptan

Skaptan

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Samsung Wave DivX Kaydı Nasıl Yapılır?
DivX Plus programını ve bilgisayarınıza kurun.

VOD -> Create a DivX Account seçerek yeni bir DivX hesabı oluşturun. Giriş yaptıktan sonra

VOD -> Register a DivX Certified Device... seçin.

Sonra aşağıdaki gibi bir ekran açılacaktır. Registration Code kısmına telefondan

Ayarlar -> Genel -> Telefon Hakkında -> DivX(R) VOD -> Kaydet konumundaki Kayıt Kodu yazan kısımdaki kodu, Device Name kısmına ise Samsung Wave yazın.

Bilgi: Device Name, istediğiniz isimde olabilir.

Next dediğiniz zaman kayıt dosyasının nereye kaydedileceğini belirlemeniz gerekiyor. Masaüstü olarak ayarlayın.

İlerleme bitince telefonu USB kablo ile bağlayın, Yığın Bellek modunu seçin.

Bağlanınca Transfer Video Now seçeneğine tıklayın ve resimdeki gibi USB yazısını seçip Start butonunu tıklayın.

Transfer Complate yazınca Done ve Finish diyerek çıkın.

Sonra telefon ile bilgisayar bağlantısını kesin ve Dosyalarımda yer alan Samsung Wave.divx dosyasını oynatın. Artık kayıt tamamlanmış olacaktır. İsterseniz dosyayı telefonunuzdan silebilirsiniz.

fullwar

fullwar

Üye
Konu için teşekkürler, hala soranlar var yada telefon hakkında yeterli deneyime sahip olmayanlar. İşlerine yarayacaktır.

Skaptan

Skaptan

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
rica ederim ne dememek maksat hizmet olsun

hokus

Üye
teşekkürler çok iyi anlatım olmuş

Jimmy Francues

Jimmy Francues

Üye
TesekkurLer Dostum Bilemeyenler İicn Tabiki Yararlı Bi Paylasım (:

tonyboy03

Üye
ben bunu yapmadım ama her türlü videoyu oynatabiliyorum

25ddsorhan

Üye
Emeğin için teşekkürler çok güzel olmuş

Skaptan

Skaptan

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
kardeş nasıl hertürlü videoyu oynattığını paylaşırsan sevaba girersin...:-))

her türlü video derken hepsini oynatamaz bu kayıt olmadan orjinal divix formatındaki videoları oynatamazsınız ancak divix formatındaki videoları video convert yardımı ile cevirip oynatabilirsiniz yanlız buda görüntü kalitesini düşürürü bunu telefon ekranından anlayamazsınız ama tv ye bağladıgınızda seyrettiginiz filim hiç zevk vermez

xavxmaxi

xavxmaxi

Emekli Yönetici
Konu yeniden düzenlenmiş olup DivX kaydı hakkında bilgi içeren diğer konular silinmiştir.

• Beğen
Tepkiler: Skaptan

askinkoc

Üye
Cok tesekkurler

• Beğen
Tepkiler: xavxmaxi

Üst Alt