samsung wave 2 de samsung app güncellendi ,spoof yapılan oyunları açamıyorum artık yardım lütfen

• 28 Nisan 2011
  • 5938 Okunma
  • 13 Cevap

1. bugün samsung wa ve telefonumdan samsun apps ye girerken güncelleme uyarısındda bulundu ,onayla dan başka seçenekte yoktu ,güncellemeden sonra samsung apps girdiğimizde uygulamalar sayfasında değişiklik olmuş,uygulamanın yanındaki başlat simgesi yerine yüklendi simgesi gelmiş,bu yüzden 1.2 de spoofla açtığımız oyunları oynama şansı kalmadı,başkalarında da aynı şey olmuş,çözüm önerisi olan var mı yoksa spoof artık yapılamayacak mı ...

Yazan: badboy437
  2. kardeşim samsung bu spoffları engellemek için bu güncellemeyi yayınladı tahminimce senin versiyonun JvJl3 tür ama ben telefonu ilk aldığımda spoof yapılabilen bir verisyon attım ondan sonra oyun uygulama yükledim onlarda direk menümden açılıyo bilglerinize :oke:

----------Eklendi @ 21:41:33 ---------- Yazıldı @ 21:39:05 ----------

saat 23:30 kadar buralardayım takıldığın biryer olursa yardımcı olabilirim

feanorzzz bunu beğendi.
  3. mevlut abicim benım de cihaz samsung wave 2 bende dun tel de bulunan gereksiz oyunlarla nfs shift ve sims 3 u spoof ettim telefon dilini degistirdim oyunların simgeleri sims ve nfsshift simgesıne donustu oh be oldu derken oyuna tıkladım ve 500 kez tıklamama ramen oyun acılmadı.acılıp kapanma da deil hic acılmıyor.ve spoofer v 2,5 kullandım yardımcı olursan sevinirim

4. kardeşim telefonu büyük ihtimalle yeni almışsın ve versiyonun spoof yapılabilen bir versiyon değil
    anladığım kadarıyla
    buradan http://www.maxicep.com/bada-os/wave-2-custom-rom-spoof-orjinal-roma-geri-donme-477741.html ilk önce iyice inceleyip verisyonunu spoff yapılabilen bir versiyona düşüreceksin
    ondan sonra spoff yapıp uygulama oyun vs. kullanacaksın

----------Eklendi @ 22:44:31 ---------- Yazıldı @ 22:42:30 ----------

:oke:

----------Eklendi @ 22:45:22 ---------- Yazıldı @ 22:44:31 ----------

ben birde internete telden girdiğim için geç oluyo idare edin artıkın :allalla:

5. aynen yenı aldım bi sorum daha olacak spoof ettıgım oyunların samsung appstan calıstırılabilecegi hakkında bi yazı gordum eger mumkunse nasıl yapabilirim.

6. şu anda artıkın mümkün deil :nono:

7. eyw abi saol

8. daha açık anlatımım vede adresleri
    kardeş çok güzel bi telefon almıssın
    bende ilk aldığımda sen gibi zorlandım ama mükemmel bi icat taşıyorsun elinde
    benim yaptığım ilk olarak versiyon düşürmek oldu yani bi nokiacının anlayacağı şekilde anlatırsa fw attım
    bu adresten önce bu nu incele
    http://www.maxicep.com/bada-os/wave-2-custom-rom-spoof-orjinal-roma-geri-donme-477741.html
    bu versiyonları yükledikten sonra rahatca spoff yapabildim
    bu adrestende oyunları indirdim http://www.maxicep.com/bada-os-oyun...er-son-cikan-uygulamalar-da-dahil-483099.html
    container uygulama adları falan açıkca yazıyo takıldığın bir yer olursa yardımcı olurum
    spoff yapmak için önce container uygulamayı samsung apps den indirip kuruyorsun
    daha sonra telefonu usb ile yığın bellek modunda bağlıyorsun bu adresten http://www.maxicep.com/bada-os/applist-1-0-0-3-100-turkce-ceviri-tamalandi-2-489835.html indirdiğin applist.exe ile spoof yapıyorsun spooftan sonra telefonun dilini ingilizce yapıyorsun tekrar türkçeye çevir uygulamayı aç kullan :oke:

dengesis bunu beğendi.
  9. peki versiyonu düşürdük diyelim,ama yeni oyunlar 1.2 ile uyumlu yazıyor işletim sistemi olarak. örneğin spiderman ,splinter cell ,bu oyunları da açabildiniz mi ???

----------Eklendi @ 21:36:30 ---------- Yazıldı @ 21:35:32 ----------

peki versiyonu düşürdük diyelim,ama yeni oyunlar 1.2 ile uyumlu yazıyor işletim sistemi olarak. örneğin spiderman ,splinter cell ,bu oyunları da açabildiniz mi ???

10. kardeşim yazılımını 1.0 düşür demiyorum ben
    versiyonunu spooff yapılabilen bi versiyona düşürüyorsun
    yine telefounundaki yazılım bada1.2 devam ediyor:naughty:

----------Eklendi @ 16:24:20 ---------- Yazıldı @ 16:23:08 ----------

çalışan oyunlarım
    splintercell
    shrek forever after HD
    Shrek CArd HD
    NFS SHİFT
    NDRİVE TURKEY

11. peki versiyonu düşürünce ne değişiklikler olcak ?? yani eksisi ne artısı ne dostumm

12. kardeşim versiyon düşürünce spoff yapıp uygulamayı menüden direk açabileceksin :oke:

----------Eklendi @ 21:33:03 ---------- Yazıldı @ 21:31:37 ----------

takıldığın bişey yada sormak istediğin bişey olursa buralardayım

13. on anladımda bişey eksilirmi özellik bakımından :)

14. valla ben kullanıyorum hiç eksilen bişey yok :naughty:

Yüklüyor...
16/11/2018 - 05:59