Samsung Tüm Standart İşletim Sistemleri için whatsapp veya chaton?

Sponsorlu Bağlantılar

schumix

Üye
    Konu Sahibi
Samsung Tüm Standart İşletim Sistemleri için whatsapp veya chaton?
Merhabalar,

Bende corby wifi s3653w model telefon var. İçinde samsung standart yazılımı var ( bada değil sanırım ) . Bu telefon veya diğer standart işletim sistemleri telefonlar için whatsapp veya samsung un kendi yazılımı olan chaton tarzı internet üzerinden sms şeklinde mesajlaşabilmek için bir yazılıma ihtiyacım var. Böyle bir yazılım bilen var mı ? Ve sanırım böyle bir yazılım ancak java olarak bulunabilir ? Elinde olan veya kullanan var mıdır acaba ?

schumix

Üye
    Konu Sahibi
Sanırım böyle bir program yok ya da bilen/kullanan yok...

gercegigor

Üye
Merhabalar,

Bende corby wifi s3653w model telefon var. İçinde samsung standart yazılımı var ( bada değil sanırım ) . Bu telefon veya diğer standart işletim sistemleri telefonlar için whatsapp veya samsung un kendi yazılımı olan chaton tarzı internet üzerinden sms şeklinde mesajlaşabilmek için bir yazılıma ihtiyacım var. Böyle bir yazılım bilen var mı ? Ve sanırım böyle bir yazılım ancak java olarak bulunabilir ? Elinde olan veya kullanan var mıdır acaba ?

bende onu arıyorum kullanan birileri var gördüm ama internetten araştırdıgıma göre wassup sadece android de çalışıyor.

s47ong

Üye
gecen babam icin samsung e2250 aldim isletim sistemi bada andoid felan degil ama icinde chaton yuklu actim kullandim, bende de b5310 kenim icin internetten aradim ama bulamadim

Üst Alt