Samsung Star Yardım edın lutfen

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

alpay3535

Üye
    Konu Sahibi
Samsung Star Yardım edın lutfen
is yerınde bos zamanlarımda telden flım seyretmek ıstıyorum Any Video Converter ve FormatFactory adlı programların 2sınıde deneyıp butun formatları denedım ama sorunumu cozemedım bazı flımler yarım ve alt yazılarıda var bunları bu telefonda ekran ızlemek ıstıyorum ve alt yazılarında cıkması gerekıor bunun ıcın bı program varmı yada nasıl donusturmem gerekıyor usb kablosunu baglıyorum dırek harıcı bellegın ıcıne atıyorum yesmı nomu dıye bısey soruyor no dersem flım yuklendıkten sonra desteklenmeyen bıcım dıor yes dersem ılk once donusturuyor sonra aktarıyor ama flım altı ve ustu sıyah ufacık bı ekran cıkıor n73 de proglamla ıstedıgım flımı buyutup alt yazı koyabılıyordum ama bunu bır turlu cozemedım yardımcı olursanız mınnettar kalırım ıstersenız msn adresımıde vereyım ordan da yardımcı olursunuz sımdıden tsk ederım alpay_3535@hot.

Amedly Fatih

Amedly Fatih

Kapalı Hesap
Oyle cıkıyorsa senın telefonun desteklemıyor demektır

ircan

ircan

Üye
bu programı indir izleyecegin filmi cep telefonuna uyumlu donusturmen için ilk actıgında karsına cıkacak telefonu secerek donustur alt yazılarıda ekle ve işini görecektir ben kullanıyrum ve memnunum. senin alt yazılar ayrı oldugu için telefon sacdece filmi acıyor ilk cıkan soruda uzantı desteklenmiyor donusturulsunmu olmalı evet dedigin için donusturoyr hayır dersen zaten acmıyor

mc çıkmazı

Üye
ya arkadaşlar lütfen yardım edin benm tel samsung star film atıyorum tam ekran olmuyo altı üstü siyah çıkıyo tam ekran olması için ne yapmalıyım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt