samsung star wifi firmware(forumdaki en büyük star wifi firmware arşivi)

Sponsorlu Bağlantılar

sercan42_

Üye
    Konu Sahibi
samsung star wifi firmware(forumdaki en büyük star wifi firmware arşivi)
5230w firmware
S5230W PRO S523WCEJK2(en iyisi)
aralık 2010 türkçe

S523WCEJK1 V-1
ARALIK 2010 türkçe

S5230WXEKC1
2011 firmware

S5230WXXJC1 türkçe

S523KXXJB1

S523WXXIL1

s5230WPDJE4

5233W FİRMWARE
5233wdxıh2 İNGİLİZCE

S5233WDXJF1 İNGİLİZCE

5233WJPIH4 ARAPÇA

5233WJVIG7 TÜRKÇE FİRMWARE EN İYİ

DENEDİKLERİM:
S5230W PRO S523WCEJK2
S523WCEJK1 V-1
5233WJVIG7
BUNLAR TR

Gerekli olan malzemeler

1-) USB kablosu
2-) MultiLoader >>>>
3-)Samsung S5233W Firmware >>>>

İlk olarak aşağıdakileri yapınız.

1-)Telefonunuzu bilgisayarınıza yedekleyiniz.
2-)Telefonunuzdan sim kartınızı ve hafıza kartınızı çıkarın(Batarya'yı çıkarmayın).
3-)Ses Kısma Tuşu + Kamera tuşu + Açma-Kapama Tuşu'na aynı anda basın.(DOWNLOAD yazısı çıkacak)
4-)İndirdiğiniz dosyasını bir klasöre çıkarın.
5-)USB Kablosunu bağlayın ve MultiLoader'ı açın.

Sonra aşağıdaki adımları uygulayın.

ADIM - 1

ADIM - 2

Boot'a tıklıyoruz.Gelen pencereden S523WXXJC1 for S5233W Firmware Turkish(Mart 2010)by qimoo klasörü içindeki BOOTFİLES klasörünü seçip tamam diyoruz.

ADIM - 3

Amss'e tıklıyoruz.Gelen pencereden S523WXXJC1 for S5233W Firmware Turkish(Mart 2010)by qimoo klasörü içindeki apps_compressed.bin dosyasını seçip aç diyoruz.

ADIM - 4

Rsrc1'e tıklıyoruz.Gelen pencereden S523WXXJC1 for S5233W Firmware Turkish(Mart 2010)by qimoo klasörü içindeki Rsrc_S5230W_Open_Europe_Common.rc1 dosyasını seçip aç diyoruz.

ADIM - 5

Rsrc2'ye tıklıyoruz.Gelen pencereden S523WXXJC1 for S5233W Firmware Turkish(Mart 2010)by qimoo klasörü içindeki Rsrc2_S5230W(Low).rc2 dosyasını seçip aç diyoruz.

ADIM - 6

Factory FS'ye tıklıyoruz.Gelen pencereden S523WXXJC1 for S5233W Firmware Turkish(Mart 2010)by qimoo klasörü içindeki FactoryFs_S5230W_Open_Europe_Common.ffs dosyasını seçip aç diyoruz.

ADIM - 7

Port Search'e tıklıyoruz.Telefonunuzun bağlı olduğu girişi gördüğü zaman alt tarafta ready yazacak.

ADIM - 8

Sonra Download'a tıklıyoruz ve 6-7 dk. kadar bekliyoruz.Bittiği zaman sağ üst köşede All files complete yazacak.

anlatım qimoo adlı kullanıcıdan alıntı

android tema
Resimleri:
bu firmware:

bu rc1:

yüklemek için firmwareyi rardan çıkar
rc 1 ile firmwareyi çıkarttığın aynı dosyaya koy
daha sonra yukarıdaki anlatımı uygula
yumuklu sucurta dan alıntı
ıphone tema
rc1:
firmware:

palmpre

qimoo sağol
BİR KAÇ TANESİ ALINTI
.AMA GERİ KALANINI BEN BULDUM ZAMAN BULDUKÇA GÜNCELLEME YAPACAĞIM LÜTFEN YA BEĞEN YA YORUM AT YA DA ÇIK
:d::op::nono::aman2::oke:
İSTEK FİRMWARE İSTERSENİZ MESAJ ATIN

• Beğen
Tepkiler: gnltsemin ve ugur1000

sercan42_

Üye
    Konu Sahibi
bütün firmwareleri 5230w ye ve 5233w ye yükleyebilirsiniz

sercan42_

Üye
    Konu Sahibi
HADİ yorum:hmmm

- - - Eklendi - - -

bi tane 4 shared linki silindi yerine media fire linki
5233wdxjf1

- - - Eklendi - - -

android eklendi 12 eylül güncelleme

sercan42_

Üye
    Konu Sahibi
13 eylül güncelleme iphone eklendi

- - - Eklendi - - -

83 gösterim 0 cevap

- - - Eklendi - - -

:hmmm

ugur1000

ugur1000

Üye
en yenisi ve iyisi hangisi ve ne zamanın jvıg7 denedim ama wifi sorunu yaşadım (evdeki modem dışında hiçbir şifresiz modeme baglanamıyor) 5233w ye 5230w yüklesem sorun olmaz heralde??? birde türkçe olanlar dan olsa iyi olur :) gerçi dur bakalım facebookdaki s3 yarışması ,na katıldım belki kazanırım :D sen genede söyle dediğim özellikte bir fw :)

sercan42_

Üye
    Konu Sahibi
en yenisi ve iyisi hangisi ve ne zamanın jvıg7 denedim ama wifi sorunu yaşadım (evdeki modem dışında hiçbir şifresiz modeme baglanamıyor) 5233w ye 5230w yüklesem sorun olmaz heralde??? birde türkçe olanlar dan olsa iyi olur :) gerçi dur bakalım facebookdaki s3 yarışması ,na katıldım belki kazanırım :D sen genede söyle dediğim özellikte bir fw :)
kardeş sorun olmaz şunu yükle widgette yüklersin
S523WCEJK1 V-1

- - - Eklendi - - -

veya en üstteki firmware i

• Beğen
Tepkiler: ugur1000
esokmen

esokmen

Üye
GÜzel duruyor kardeşim emeğine sağlık

ugur1000

ugur1000

Üye
hort oldu ama sımdı denıyorum en usttekını ;)

- - - Eklendi - - -

çalışıp çalışmadıgını dersanenin internetinden deneyecegim :DDD

- - - Eklendi - - -

kardeş kurdum saolasın bu surumde artık hangı tusa bastıgıgnda ekran ısıgının acılacagını bıle secıyosun cok sey deısmıs garıp garıp wıdgetlerde yuklenmıs tabı ılk fransızca gorunce korktum bari ingilizce olsaydı dedim ama telefon ayarların dan menuyu bıldıgım ıcın turkcey bulabıldım brcm yerıne ılkıncıyı secmıstım telefonu actıgımda takıldı acılmadı brıck sandım brcm yı secıp tekrar yukledım fw yı acıldı :) ama boot file ı yuklesınde gerı kalanında brıck olsa bılle kurtarılıyo mesala ben jvıg7 yı yuklerken factory fs yı secmemıstımsım ekranında kalıyordu :D saol kardes hızlı menuler fln wıfı denıcem

- - - Eklendi - - -

ve bayagı hızlanma var

sercan42_

Üye
    Konu Sahibi
hort oldu ama sımdı denıyorum en usttekını ;)

- - - Eklendi - - -

çalışıp çalışmadıgını dersanenin internetinden deneyecegim :DDD

- - - Eklendi - - -

kardeş kurdum saolasın bu surumde artık hangı tusa bastıgıgnda ekran ısıgının acılacagını bıle secıyosun cok sey deısmıs garıp garıp wıdgetlerde yuklenmıs tabı ılk fransızca gorunce korktum bari ingilizce olsaydı dedim ama telefon ayarların dan menuyu bıldıgım ıcın turkcey bulabıldım brcm yerıne ılkıncıyı secmıstım telefonu actıgımda takıldı acılmadı brıck sandım brcm yı secıp tekrar yukledım fw yı acıldı :) ama boot file ı yuklesınde gerı kalanında brıck olsa bılle kurtarılıyo mesala ben jvıg7 yı yuklerken factory fs yı secmemıstımsım ekranında kalıyordu :D saol kardes hızlı menuler fln wıfı denıcem

- - - Eklendi - - -

ve bayagı hızlanma var
:naughty:

waycell

waycell

Üye
emeğine sağlık kardeşim bu iphone ve android temalı olanlarda türkçe dil desteği varmı acaba

ugur1000

ugur1000

Üye
o fw yı yukledımde bosa yukledım yakında allahın ıznıyle galaxy mını 2 alıyorum :D stardan resmen sogudum basmatık oldu zaten

ugur1000

ugur1000

Üye
kardeş menü ingilizce geri kalan yerler türkçe :naughty:

- - - Eklendi - - -

hayırlısı

xperia tipo aldım teşekkür de ederim sercan kardeş çünkü sen olmasan eski samsung starım ı kırıp atmıştım :D şu firmwarelerin olmasa :D herkese tavsiyem şu starı bırakın ;) en ucuzundan bi android tel alın örneğin galaxy young gibi ;) samsung starın yüzüne bakmayacaksınız ister tema yükleyin ister launcher değiştirin yada rom atın :) inşallah en erkeninden bir android telefona sahip olursunuz :) ben istedim oldu :naughty:

gnltsemin

gnltsemin

Üye
gene sen gene reyiz gene sagol

gnltsemin

gnltsemin

Üye
sagol

Üst Alt