Samsung star wifi Avea internet hızı (Soru)?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

proniq

Üye
    Konu Sahibi
Samsung star wifi Avea internet hızı (Soru)?
Meraba iyi akşamlar samsung star wifi kullanıcısıyım çep telefonunu internete bağlayıp giriyorum ve hız çok yavaş online oyun oynayamıyorum sürekli oyundan atıyor ping nedeniyle.Avenanın 3G internet hızını samsung star wifide bilgisayarda kullana bilirmiyiz.Bu arada avea jet mobil modeım almayı düşünüyorum yaşım 16 yani reşit deyilim.
Avea jet mobil modem alırken proplem çıkarmı? Avea jet mobil modemi satın alırken toplam nekadar para ödemeliyim lütfen sorularıma çevap veriniz.yorum atanlara çok teşekkürler.

SaykoHakim

SaykoHakim

Üye
Meraba iyi akşamlar samsung star wifi kullanıcısıyım çep telefonunu internete bağlayıp giriyorum ve hız çok yavaş online oyun oynayamıyorum sürekli oyundan atıyor ping nedeniyle.Avenanın 3G internet hızını samsung star wifide bilgisayarda kullana bilirmiyiz.Bu arada avea jet mobil modeım almayı düşünüyorum yaşım 16 yani reşit deyilim.
Avea jet mobil modem alırken proplem çıkarmı? Avea jet mobil modemi satın alırken toplam nekadar para ödemeliyim lütfen sorularıma çevap veriniz.yorum atanlara çok teşekkürler.

Dostum öncelikle merhaba cepteki internetini pc ye cekebılırsın :d suanda ben oyle yapıyorum vodafonenın aylık 8 tl ye sınırsız ınternetı ıle telefonunda 3g varsa 3g hızında baglanabılırsın pcden ama olmayada bilir buna net bırsey demıyorum.Telefonunda net yavas ise avedan yenı ıntwernet ayarı ıstemelısın.Telefonunuda 3g yoksa sende benım gıbı ınternet hızında sorun yasarsın :( Bu arada benımde yasım 17 bende avea takımlı ınn almak ıstıyorum ama alamıyorum yastan problem olusuyor bır buyugun olması lasım benım bır arkadasım var sınıf tekrarı yapmıs benden bır yas buyuk :D 18 ben onun adına aldırcam parayıda ona odıcem :D

proniq

Üye
    Konu Sahibi
Cevabınız için teşekkürler olmazsa bende öyle birşeyler yaparım telefonda 3G yok samsung star wifi fakat Telefonu avea 3g olarak görüyor 3g destekli görüyor yani fakat benim bildiğim samsung star wifide 3g yok

Bide Avea jet mobil modem peşin alsam kaç tlye patlar bana.

SaykoHakim

SaykoHakim

Üye
Cevabınız için teşekkürler olmazsa bende öyle birşeyler yaparım telefonda 3G yok samsung star wifi fakat Telefonu avea 3g olarak görüyor 3g destekli görüyor yani fakat benim bildiğim samsung star wifide 3g yok

Bide Avea jet mobil modem peşin alsam kaç tlye patlar bana.

Dostum telefonda 3g yok ise istedgin kadar var gorsun 3g hızında baglanmaz teknık sorundur eger oyle gozukuyorsa.Bu arada avea vınn da ayLık modem 19 tl galıba 8 gb lik 29 tl sınırsız vermıyorlar sınırsızlar 50 tl aylık ama sadece sırketlere veriliyor bırde bu aldıgın vınn larda hangı takımı almıssan örn TRABZONSPOR bu takımın attıgı her gol bası bonus olarak 100mb kazanıyorsun 5gb sınırlı olan ınternetıne 100mb daha eklenıyor :)

proniq

Üye
    Konu Sahibi
O İyimiş fakat tamam aylık 19 odiyeçeğiz fakat modemi nekadara alıcaz yani o usb ye takılan flaş disk gibi şeyi bizim arkadaş vınn aldım diyo 140 tl ödedim filan bişeyler dedi benimde gözüm korktu oğrenciyim mağdurum babannemin yanında kalıyom zaten internetten gıdım anlamaz :D

SaykoHakim

SaykoHakim

Üye
:) dostum benım bıldıgım vınn ucretsız verılıyo 140 lıraysa hakıkaten kazıkmıs ozamn turkcell e yonelmenı tavsıye ederim...

proniq

Üye
    Konu Sahibi
vınn zaten turkcellin ave jet mobil modem aveanın... 50 lira küsür modem aylık 19 tl de interneti yaklaşık70-80 arası denk geliyo heralde

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...