Samsung STAR kullanıcıları BURAYA gelin!!! ( oyun-duvar kağıtları-widget-uygulamalar...)

Sponsorlu Bağlantılar

maholan

maholan

Üye
    Konu Sahibi
Samsung STAR kullanıcıları BURAYA gelin!!! ( oyun-duvar kağıtları-widget-uygulamalar...)
Kendi telefonumda kullanmış olduğum bütün arşivimi siz değerli arkadaşlar paylaşayım istedim güzel bi arşiv forumda olmayan değişik şeylerde bulmuştum işinize yarıcağına eminim haydi şimdi linlere geçelim :evet:

iphone , htc ve samsungun diğer widgetleri güzel widgetler mevcut çok zevkli hale getiriyo telefonu şiddetle tavsiye ederim :naughty:

buda hareketli ekran koryucu şeklinde fotomu diyim gif mi diyim artık herneyse :kop:

İŞtE tema seçeneğinin olmayışı yüzünden duvar kağıdına çok ihtiyaç duyduğumuz samsung starlarımız bu duvar kağıdı arşiviyle coşacak :evet: yaklaşık 500 tane 3 lü duvar kağıdı mevcut hepside hd görünümlü güzel bi arşiv :oke:

geniş ekranlı telefonlarda acayip oyun oynadığım için samsung starımdada bir sürü oyunum var... herçeşitinden var sensörlüsü , 3d , tam ekranlisi bisürü oyun var şiddetle tavsiye ederim telefonun başına oyunoynamak için geçtiğinizde gözleriniz şaşı olana kadar oyunu bırakmazsınız :aha: :aha::aha::aha::aha::aha::aha::aha::aha::aha::aha::aha::aha::aha::aha::aha::aha:

buda program arşivim çoğu kişide olabilecek programlar mevcut ama çoğu kişide olmayan bi kaç programda var ingilizce olduğu için zor çözdüm o programları ama çok işe yarıyo denerseniz sizin işinizede yarar :evet:

EL emeği göz nuru linklerim için, :naughty:
Bi teşekkürü çok görmeyin arkadaşlar :bigstar: :bigstar: :bigstar: :bigstar: :bigstar: :bigstar: :bigstar: :bigstar: :bigstar: :bigstar: :bigstar: :bigstar: :bigstar: :bigstar: :bigstar: :bigstar: :bigstar:

• Beğen
Tepkiler: necati can, medwolf01, oquz76 ve 30 diğerleri

user48

Üye
çok teşekürler

insmnia35

Üye
süpersin walla duvar kağıtları filan tmm ama oyun ve programları nasıl yüklicem?

erkanaymak

erkanaymak

Üye
çok sağolasın ya süper bunlar

scorpidos

scorpidos

Üye
Widgetler nasıl kuruluyor?
Teşekkürler :)

peetakatniss

Üye
çok teşekkürler ya =))

mertkurt93

mertkurt93

Üye
Eyvallah kardeşim. :)

merveozlu

Üye
s5233w star ya tema program falan yukleyemıyorum acıl yardım

kuralsız_01

kuralsız_01

Üye
saol

melaservet

melaservet

Üye
çoksağol allah razı olsun. ellerin dert görmesin

agll2000

agll2000

Üye
Arkadaşlar benmi yapamıyorum anlamadım. Kaç kez denedim internete bağlanıyor gibi oluyor bekliyorum sonra telefonu resetliyor tekrar açıldığında witgetlere bakıyorum oraya bişey eklenmemiş ayarlara girip işartesiz olanlar içinde varmı diye bakıyorum oradada bulamıyorum. Resetten sonra yapılacak başka bişey varmıdır bilen arkadaşlar yardım ederse sevinirim

35serhat

Üye
eyvallah dostum

Sertug1991

Sertug1991

Üye
Saol arkadaşım widgetler umarım çalışır .....

tinin

Üye
aga bunları ne şekilde n ereye atıyoruz?

bthn_04

Üye
Çok saol hepsi için :D

yusuf12306

Üye
teşekürler

mrdgn

Üye
Arkadaşlar benmi yapamıyorum anlamadım. Kaç kez denedim internete bağlanıyor gibi oluyor bekliyorum sonra telefonu resetliyor tekrar açıldığında witgetlere bakıyorum oraya bişey eklenmemiş ayarlara girip işartesiz olanlar içinde varmı diye bakıyorum oradada bulamıyorum. Resetten sonra yapılacak başka bişey varmıdır bilen arkadaşlar yardım ederse sevinirim
aynen kardeşim bndede aynısı oluyor bi yardım edermisin bi tek windows7 adındakinin foo yu açtı

sayfasayfa

Üye
arkadaşlar html yi usb denmi yapıyoruz?

Üst Alt