Samsung Star Çizikkk '

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
KarsiyakaSk

KarsiyakaSk

Üye
    Konu Sahibi
Samsung Star Çizikkk '
Telefonumun camı çizikLe doldu . Oluşan çizikleri düzeLtebilme şansı varmı ?:ağlarım:

kol@j

kol@j

Üye
dış kapağı değiştir olsun bitsin ... cam değiştirmek sağlıklı olmamayabilir...

Kingmortall

Kingmortall

Üye
kasasını değiştir kardeşim yanlız 50 den aşşagı değildir

123utku123

123utku123

Üye
Yanlış bilmiyorsam ön kapak ekran filan hepsi birbirine bağlıymış değiştirince ekran filan hepsi değişmek zorunda kalıyormuş çünkü ben bi ara siyahı çıkartıp beyaz takmayı düşünmüştüm ya 120tl ya 150tl istemişlerdi.

KarsiyakaSk

KarsiyakaSk

Üye
    Konu Sahibi
SaoLun öneriLeriniz içinde şu anda masrafa girmeyi pek düşünmüyorum.
Çizik giderici Kalemler hakkında ne düşünüyorsunuz ~ ?

punqermojo

Üye
SaoLun öneriLeriniz içinde şu anda masrafa girmeyi pek düşünmüyorum.
Çizik giderici Kalemler hakkında ne düşünüyorsunuz ~ ?
bildigim kadarıyla o fazla bir şey yapmıyormuş sadece araları dolduruyormuş bitti 1,2 ay sonra tekrardan eskisi gibi oluormuş yani tavsiye etmem ama benim bildigim yanlışsa kusurama bakma googlede araştır derim :oke:

M3L!H

M3L!H

Üye
Telefonu kullanmadan önce koruyucu film taktırman gerekirdi. Ben öyle yaptım. Ekranım tertemiz. :oke:

kakx

Üye
evt bende de koruyucu jelatin var çok çizikl oldumu jelatinii deiştirrtiom

cuguli123

cuguli123

Üye
bndede jelatin war

babaaamet

babaaamet

Üye
çizik giderici kalemle çizikleri kamufle ettikten sonra üzerine koruyucu stikır yap.bi önerim daha var eğer saçma bulmazsan.oto boyacıdan biraz pasta al.doğumgünü pastası değil ha.camı pastayla bi 10 dakka hafif bastırarak ovala.çizikler kaybolana kadar devam et.mutlaka faydasını görürsün.

MyDownLoaD

MyDownLoaD

Üye
Telefonu kullanmadan önce koruyucu film taktırman gerekirdi. Ben öyle yaptım. Ekranım tertemiz. :oke:

kardeşim sendekide monte kapasitif enkarının çizilmesi için bayağı uğraşman lazım zaten koruyucuya gerek yoktu :D

navti

navti

Üye
ya telefon bendede var en küçük drbede çiziliyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt