Samsung Star 5233 ( 5800 İçin tema isteği )

Sponsorlu Bağlantılar

UniqueDemon

Üye
    Konu Sahibi
Samsung Star 5233 ( 5800 İçin tema isteği )
Arkadaşlar sitede aradım fakat bulamadım.
Benim Nokia 5800 XpressMusic telefonum var. Ben şu samsung star 5233 ün default temasını istiyorum

Temanın Önizlemesi :

her yerde aradım fakat bulamadım. Göze hoş geliyor o yüzden istiyorum. Yardım edenlere ve etmeyenlere şimdiden teşekkürler....

• Beğen
Tepkiler: musa2121

deterministtttt

deterministtttt

Üye
biz samsungun temasından sıkılıp tema arıyoruz sen samsungun temasını arıyosun oda güzel :tebessüm: İnşallah bulursun :bye2:

UniqueDemon

Üye
    Konu Sahibi
ya şu tuş bölümü çok güzel öyle bir nokia teması bulamadım. Nokia 58oo ın kendi temasının tuş bölümü berbat ve buna göre daha küçük. Tema yapmayı bilmiyorum ah bi bilsem yapcamda ona benzer...

ufuka231

Üye
5800 ın alfasayısal tuş takımının bundan bi farkı yokki

UniqueDemon

Üye
    Konu Sahibi
renkleri berbat ama samsungun o rengi mesaj yazarken vs göz açıyor o yüzden istemiştim

halidd_58

Üye
arkadaşlar ben star wifi kullanıyorum ancak temada sadece yeşil ve turuncu renk seçebiliyorsun başka renkler var mı link verebilen arkadaş olursa paylaşsın lütfen

berkay182

Üye
yapamazsın tuşları hiç deneme internet sayfalarından nokia 5800 xm in 10 hatası yaz görürsün yapılamayacağını ama ben bulmaya çalışırım

hb8

Üye
bende tam bu konu için istekte bulunacaktım. Bence müthiş olur bu tema

bok32

Üye
bende de satar wifi var dokunmatik oyun arıom lütfen yardım edin o oklarla oynamaktan bıktım...!:off:

Üst Alt