Samsung+SonUpdate (Star+Corby+Jet+Lindy+Monte+Wawe+Vb) Oyun-Program-DuvarKağıdı+Bilgiler #02.02.2011

Sponsorlu Bağlantılar

mahmutsert46

Üye
Teşekkürlerrrrrrr...:)

sefa__25

Üye
ben teldn gryormda nasl indrecem bu oyunları

cafecix

Üye
ben oyunları bulamadım yeni üyeyim

zeka111

Üye
arkadaşlar elimde link war ama yeni üye olduğum için site veremiyorum

ForSamsungStarAndOthers.rar bunu google de aratınca en üsttekindan indirirsiniz

rar şifresi farklı rar şifresi zevkli diye bi site war o başı (www) sonu (org) ortası (zevkli)

fb878

Üye
Teşekkürler ... :)

musty98

Üye
üstad samsung gts5230 var almanyadan geldi türkçe menü. firmware güncellemesi yaptırdım. yukarıdaki servis admini komutlarını girdim dediğin ayarları updateleri yaptım. samsung sitesinden ve mobango dan da oyun indirip uygulama indirip denedim jar ve jad dosyalarının hepsine desteklenmeyen dosya uyarısı veriyor. en son böyle bir problem servis koduyla çözülemediğinde izmirdeki başarıya götürmüştüm o zamanlar philips xenium vardı işletim sistemini yeniden yüklemişlerdi düzelmişti. sorunda virüslü bir java yüklüyorsunuz java kendini bloke ediyor işletim sistemini yeniledik demişlerdi. gözünü seveyim o telefonun bu akıllı telefonlardan çok daha kabiliyetliydi. hiç bir tuşa basmadan bütün görüşmeleri kayıt altına alıyordu mesela. birçok arkadaşa şaka yapmıştım o özelliğiyle. yada e kitap okuma aracı tam ekran olup kendi kayıyordu e kitaplar 100 lerce e kitap okumuştum o telefonla yatağa uzanıp kendi kendine kayan e kitabı okumak zevkliydi. şimdi bu akılsız telefonlar çıktı güya dokunmatik. bunları programlayan g.zekalılar 300 sayfa ekitabı pdf olarak açıp parmağınızla kitabı sağa sola dolaştırarak okunabildiğinimi sanıyorlar. nereye basarsan bas büyütme küçültme çıkıyor altta sayfanın mapı çıkıyor. yani samsung dokunmatik felan hikaye arkadaşlar. ben philips xeniumdan aldığım verimliliği hiçbirinden alamadım. c6112 var oda aynı nalet e kitap konusunda. çift hat aktif aynı anda çalışıyor birtek o güzel

robaros07

Üye
kardeşim link haTALI

muratburak11

Üye
allah razı olaa

abdurrahman222.

Üye
arkadaslar benım 5220 samsung var faceden vıdeo acmıyo ne yapacagımı bılmıorum yardım

mahmutsert46

Üye
Teşekkür derim....:)

xsabitx

Üye
tesekkurler dostum :)

- - - Eklendi - - -

link ölmüşş :(

Mcmm

Üye
Arkadaşlar rf manager 2013
oynamak istiyorum, ekran
boyutum 240x400 (touch) fakat
oyunu yüklediğim de sanal
klavye çıkıyor, yani ekranın bir
tarafını kapatıyor (Ok, yes,
done) bu nedenle takım
seçemiyorum. Mobil olduğum
için kaldıramıyorum da. Biriniz
benim için Google'a Real
football manager 2013
240x400.jar sefan.ru yazıp çıkan
ilk sayfadaki jar ve jad
(240x400 , 1.3 mb civarı )
dosyalarını indirdikten sonra
sanal klavyeyi kaldırıp buraya
atabilir mi ?

- - - Eklendi - - -

Google falan uzun olur link bu
http://sefan.ru/loads/?l=rare/240x400/Java/Real_Football_Manager_2013_400_5e4a3.jar&style=2&lan=en 1112 kb yazıyor,
samsung yazan jad, jar yazan jar.
Umutluyum, şimdiden bi dünya
teşekkürler!

atakubra

Üye
teşekkürler

bora06930

bora06930

Üye
link ölmüş :/

TangoOneNeverDies

TangoOneNeverDies

Üye
dosya bulunamıyor dedi ya

turkenpower38

Üye
süper bir bilgi paylaşımı ellerine sağlık bu konuda emeği geçen herkeze teşekkür ederim, aradığım bütün soruların yanıtlarını buldum, işin gücün rast gelsin ;D

Matuzalem1020

Üye
arkadaşlarım monte kullanıyorum. ne doğru dürüst oyun bulabiliyorum ne bi şey. internetten video falan izleyemiyorum yardım etmenizi bekliyorum . şimdiden teşekkürler.

appakali

Üye
slm arkadas ne oyun yukleye biliyorum nede tama

Üst Alt