Yardım Samsung Smart Switch ile Telefona Orjinal Yazılım Yükleme/Telefonu Kurtarma

Kardeş usb kablosu lazımmı acil cevap

Teşşekkürler.

Benim telefonum custom binary blocked FRP locked hatası alıyorum telefonum açılmıyor .. Smart switch telefonu desteklemyior görünüyor. Odin ile de atamıyorum fail hatası veriyor..LÜtfen yardımcı olur musunuz.. Telefonum Samsung Note 5 N920C.... Bu gün bu hatayı birden bire aldım..
Çözümü buldum. Hallettim bilmiyorum ama network (şebeke ) hatası da vermedi

Smart switch ile yükleyemiyordum nedenini öğrenmeye çalışıyordum işte o yüzden sordum neyse hallettim sorunumu

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

eski sürümü kursan bile olmuyormu eski sürümde model ve seri numara girme yeri var seri numarasını doğru girdiğim halde yanlış diyor neden olabilir?

Ben artık Samsung kullanmiyorum. Samsung smart switch ten yazılım yüklemeyi tamamen kaldırdı. Eski sürümde kursan fark etmez

yurtdışı abd den gelme sm-g550t1 cihaz yeni rom kurmaya çalışırken hata verdi sonra da açılmadı download moda giriyor ama odinle bişey yüklenemiyor smart switch programını kullanmamı söylüyor telefon açılınca telefonu nasıl kurtarabilirim başka bildiğin bi yol var mı

Ben pek anlamam rom kurma işlerinden telefonla gelen yazılım neyse onu kullanırım ben.

bu arada şimdi twrp yükledim odinle cihaz açıldı sadece imei sorunu ve dil sorunu kaldı nasıl çözebiliriz

Yukarıda da dediğim gibi ben rom atma yükleme işlerinden anlamıyorum. Yöneticilerden yardım isteyebilirsin. Buğra ya sorabilirsin.

Ayrı bir konu olarak açarsan yardimci olacaklardır sana.

selamın aleyküm bende 2. adım gelmiyor sadece cihazı acil durum kurtarm kodu girin menüsü çıkıyor lütfen yardımcı olurmusunuz.

Artık bu program ile stock rom kurulmuyor. Samsung desteği bıraktı. Bende Samsung telefon kullanmayı bıraktım.