Samsung S8500 Wave, S8530 Wave II Soru-Cevap

Sponsorlu Bağlantılar

vurgunhan

Üye
Bende de wave 2 var telefon her konuda mukemmel ancak surumunu 2.0 a yukseltemıyorum desteklemıyor dıyor
:hih:

komando04

komando04

Üye
samsung wavede güzel cihazdı bir zamanlar

yasinxx25

Üye
merhaba arkadaşlar. Benim telefonun ekranı bir anda bembeyaz oldu içindeki cam kırıldı. Bu parçalar kaç tl ye patlar acaba. Acil yardımm

- - - Eklendi - - -

merhaba arkadaşlar. Benim telefonun ekranı bir anda bembeyaz oldu içindeki cam kırıldı. Bu parçalar kaç tl ye patlar acaba. Acil yardımm

- - - Eklendi - - -

bu arada telefon wave 2

xavxmaxi

xavxmaxi

Emekli Yönetici
150-200 liradır sanırım. Servise sormadan kesin olarak bilemeyiz.

cicek258

Üye
arkadaşlar bende s8500 kullanmaya yeni başladım fakat görüntü düzenleyici yok kullanım klavuzunda görüntü düzenleyici yazıyor bende olmamasının nedeni nedir acaba

xavxmaxi

xavxmaxi

Emekli Yönetici
Gelişmiş görüntü düzenleyici Bada 1.2 versiyonunda mevcuttu. Kullandığın sürüm Bada 2.0 olmalı, görüntü düzenlemeyi Samsung biraz kısıtladı. Ancak markette bunun için uygulamalar mevcut.

zaybatsu

zaybatsu

Üye
Merhaba bana acil cevap gerekiyor samsung wave y serilerine yada samsung wave y s5380 e viber programı oluyormu oluyorsa linki gerekiyor lütfen çok acil ,samsung apps sitesinden indiremiyorum telefon şu an yanımda yok link olarak atabilicek kişi varsa çok iyi olur şimdiden teşekkürler...

02muhtar

Üye
ben wave 2 kullanıyorum kiesten bada yı yükseltecem fakat kies hata veriyo telefonda mı sorun var ne yapmam lazım ayrıca yeterince uygulama internetten yok samsung apps de çoğu ücretli

02muhtar

Üye
bada ya Google Chrome yükleniyormu acaba bilen varsa nasıl yükleniyor :hmmm

Nur.0092

Üye
ya ben bu telefonu aldım ınternete wıfı uzeronden gırıyorum ama facebook sayfası bı degısık gelıyor. yanı kullnılmaz vaazıyette bnm telefonda uygulama da yok face uygulmadı yok lutfn yrdmcı olun

Üst Alt