samsung s8300 mı ? yoksa samsung s8000 jetmi ?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

7129600

Üye
    Konu Sahibi
samsung s8300 mı ? yoksa samsung s8000 jetmi ?
Arkadaslar yurtdısında ucuza garantisiz telefon getıren bır yer var orda bu 2 telefon modeli var.Sizce hangisi daha kullanıslı s8000 jetin wirelessi sorunlu ve dokonmatıgı agırmıs... 8300 da wireless yok 8.megafiksel kamera var kızaklı bisey Hangisini tavsıye ediyorsunuz..? Birde bozuldugunda garantisi olmadıgından parçası kolay bulunabılecek bozuldugunda yapılabılecek birsey lazım d.bakırın ilcesınde oturuyorum 3 güne alıcamm yardımlarınızı bilgilerinizi esirgemeyın :)

----------Eklendi @ 17:50:44 ---------- Yazıldı @ 17:28:42 ----------

beyler bisiler söylemıyecekmısınız

LEVİS506

LEVİS506

Üye
kardes ben senin dediğin gibi bir spot 8300 aldım telefon gerçekten orijinal ve kullanışlı bir tek şarjı çabuk bitiyor.jet e gelince ben 8300 aldım ve gayet menunum fakat jet bana daha cazip geldiğinden jetide aldım ve şu an ikiside sorunsuz.ikisindende memnunum.ama hangisi diye soracak olursan jet 8300 dan daha üstün özelliklere sahip ve bence çok daha güzel.8300 ı da alırsan pişman olmazsın ama jet dururken yarine hiçbir samsungu tercih etmem.eğer alıcaksan bana güven ve bir s8000 al yalnız jeti biraz daha nazik kullanmalısın çünkü jet çok zarif ve bi okadarda nazik bir telefon biraz daha dikkatli olmasın seninde dediğin gibi orijinal parçalar çok pahalı.hangisini alırsan şimdiden hayırlı olsun...:oke:

jigsaw_54

Üye
8300ü bilmiyorum ama 8003kullandım(jetin Tr versiyonu bi fark yok aralarında) gayet memnun kaldım sesi olsun kamerası olsun ekranı olsun son derece tatmin edici bende sana jeti tavsiye ederim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt