Samsung s6 kamera sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

hikmet366

hikmet366

Üye
    Konu Sahibi
Samsung s6 kamera sorunu
Kameranın motorunu yine bozdum galiba arkadaşlar ses geliyor zz diye diye :) servis yolu gözüktü

@Luck Star

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

avast

avast

Üye
Geçmiş olsun nasıl oldu sürekli mi oluyor

• Beğen
Tepkiler: hikmet366
hikmet366

hikmet366

Üye
    Konu Sahibi
Geçmiş olsun nasıl oldu sürekli mi oluyor
Sağol yok eskisi gibi değil rahatsız etmeyecek kadar ufak zz var kulaklarını açıp iyi dinlemen gerek

avast

avast

Üye
Anladım servise verin eğer fark edilecek düzeydeyse değiştirirler diye düşünüyorum

• Beğen
hikmet366

hikmet366

Üye
    Konu Sahibi
Anladım servise verin eğer fark edilecek düzeydeyse değiştirirler diye düşünüyorum
Birazdaha bozulsun da görürüm anlamazlar iyi dinlenmesi gerek tam olarak bozulmamış

hikmet366

hikmet366

Üye
    Konu Sahibi
Alüminyum Kasayı Da değiştireceğim çok çizik var

avast

avast

Üye
Bende tekrarlaöadı henüz tekrarladıysada farkında değilim bakalım arkadaşın s6cya baktım dün bir sene falan oldu onunda onda da sıkıntı yoktu

• Beğen
hikmet366

hikmet366

Üye
    Konu Sahibi
Bende tekrarlaöadı henüz tekrarladıysada farkında değilim bakalım arkadaşın s6cya baktım dün bir sene falan oldu onunda onda da sıkıntı yoktu
Ben Hayvan gibi Telefona abaniyoruk performans delisiyim telefon 85 90 derece işlemci batarya 45 derece o yüzden kamera bozuluyor

avast

avast

Üye
Bundan bir iki sene önce bende sizin gibiydim bench marklsr overcloklar vs vs işte elimdeki cihazların kronik sorunuyla uğraşıyordum ufakta olsa falan. Bilgisayar aldım herngün dediğin gibi uğraş falan sonra bi arkadaş yine forumdan dediki elinizdekilerle uğraşıp kafaya takmaktan elinizdekinden keyif almaya sıra gelmiyor dedi çok hoşuma gitmişti o günden onra zaten eskisi gibi uğraşmadım uğraşacak vaktimde olmadı oda ayrı mesele

• Beğen
Tepkiler: Onur K. ve hikmet366