Uygulama Samsung s6 6.0.1 uyumlu tek tıkla kilitleme programı arıyorum

Sponsorlu Bağlantılar

coskun3444

Üye
    Konu Sahibi
Samsung s6 6.0.1 uyumlu tek tıkla kilitleme programı arıyorum
Selamunaleykum. Lolipop surumunde kullandigim program 6.0.1 de problem yaratiyor. Programla kitledigimde parmak izini degil sifreyi istiyor. Parmak iziyle uyumlu calisan ekrana ekleyebilecegim tiklayinca kitleyecek uyumlu program ariyorum. Programla kitledgimde acmak isterken parmak iziyle acicak yani sifreyi istemicek. Tesekkurler.

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Aleykumselam.Mağazada Lock Diye Arat Ne Enterasan Bişeymiş.Normal Tuş Kilidini Aktif Yapan Programlarla Parmak İzi Çalışması Gerekmiyormu :D

bmw_m6

bmw_m6

Üye
malesef boylebir uygulama yok bende cok aradim. mm surumunun guvenligi ile alakali . 3. part yazilimlari ekrani kitlemesi icin cihaz yoneticilerinden izin vermen gerekiyor izin verdinmi guvenlik acigi algiliyor sanirim. rootlu cihazlarda belki mumkundur.

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Symbianda Ktel Mi Ne Vardı Tıklayınca Telefonda Şifreli Kilit Olmasa Dahi Kitliyordu İllaki Vardır Bişeyler

bmw_m6

bmw_m6

Üye
Symbianda Ktel Mi Ne Vardı Tıklayınca Telefonda Şifreli Kilit Olmasa Dahi Kitliyordu İllaki Vardır Bişeyler
yok hocam root suz cihazda olmuyor android 6.0.1 surumundeki guvenlik kurallari ile alakali.

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
yok hocam root suz cihazda olmuyor android 6.0.1 surumundeki guvenlik kurallari ile alakali.
Tuhafmış.Diğerleri Nasıl Kilitliyorda Bence Açık Gibi Bişeydir.Çok Şaçma.Uygulama Ekranı Kitlemesi Lazım Ardından Kilitler Devreye Girmesi Lazım.Neyse Ben Rahatım :cigara: