SAMSUNG S5 PARMAK İZİ İLE UYGULAMA PROGRAMLARA ŞİFRE KOYABİLİRMİYİM ?

Sponsorlu Bağlantılar

sevecen07

Üye
    Konu Sahibi
SAMSUNG S5 PARMAK İZİ İLE UYGULAMA PROGRAMLARA ŞİFRE KOYABİLİRMİYİM ?
Konunun başlıgındada bahsettiğim gibi, parmak izi özelliğini uygulama ve programlarda da kullanabilirmiyim, ekrana dokunarak parmak izi şifreleme programlarından bahsetmiyorum arkadaşlar, menu tuşundaki parmak izi özelliğinden bahsediyorum, bu konuda bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilirmisiniz

sevecen07

Üye
    Konu Sahibi
Konunun başlıgındada bahsettiğim gibi, parmak izi özelliğini uygulama ve programlarda da kullanabilirmiyim, ekrana dokunarak parmak izi şifreleme programlarından bahsetmiyorum arkadaşlar, menu tuşundaki parmak izi özelliğinden bahsediyorum, bu konuda bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilirmisiniz

Rygebin

Rygebin

Üye
Çeşitli yazılımlar S5 için çıktığını çok net hatırlamaktayım fakat ismini unuttum bir bakmam lazım.
bu yazıya ve
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
videoya bakın.
Uygulama kitleme işlevi mevcut ödeme de yapılabiliyor artık başka özellik ne olabilir bilemiyorum. Umarım bunlardan bahsetmişssinizdir :hmmm

sevecen07

Üye
    Konu Sahibi
Aynen kardeşim, aradıgım böylebir şeydi, eline koluna saglık, cok teşekkür ederim, hayırlı bayramlar

cubeyr

cubeyr

Üye
Hocam xda da böyle birşey görmüştüm xda ya bakmani tavsiye ederim

sevecen07

Üye
    Konu Sahibi
tamam kardeşim teşekkürler, programı buldum, ismi Finger Security kullanmak isteyen arkadaşlarıda bilgilendirelim,

Rygebin

Rygebin

Üye
Mesajlarım da forum linki olduğunda siliniyor ama bu sefer yardımcı da olamiyorum, nasıl olacak sadece linki silseniz olmaz mıydı?

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
İki farklı kategoride aynı konu olduğundan böyle olmuş, ayrıca aynı içerikten birden fazla konu açmayın.

Rygebin

Rygebin

Üye
İki farklı kategoride aynı konu olduğundan böyle olmuş, ayrıca aynı içerikten birden fazla konu açmayın.
Mesaj silinmemiş yanı, benim de kafam karışmıştı hocam , dediğiniz iyi oldu :ehe .

Üst Alt