İstek Samsung s4 sgh-i337(yurt dışı model) cihaz hakkında yardım

Sponsorlu Bağlantılar

kaptanblack1

kaptanblack1

Üye
    Konu Sahibi
Samsung s4 sgh-i337(yurt dışı model) cihaz hakkında yardım
Herkeze iyi forumlar arkadaşlar elimde samsung s4 i9500 adında (sgh-i337 AT&T model) bir model var cihaz yurt dışından gelmiş olup imei kaydı yapılmamış herşeyi tam ve cihazı getiren imei attırmış cihaza + cihaz galiba orjinal romdayken ingilizce olduğu için s4 4.3 olan bi rom unu attırmış şuan cihazda 4g olduğu için samsungla görüştüm eğer orjinal türkiye yazılımı atılırsa şebekesi gider cihazınız sadece tablet olur dedi aklıma ilk gelen atılan rom 4gsiz bir rom olduğu için cihazla uyum sağlamadığı için sebekesi gideceği ben buna kendim internette at&t ye ait 4.4.2 yazılımını kurduğumda zaten 4.3 geri dönemeyeceğim ve şebeke gitme sorunu yaşarmıyım bu arada üstündeki romdaki sorunlar cihaz kendi kendine gmail adresini siliyor,kendi kendine müzik çaları açıyor ama müzik çalmadan açıyor,alttaki home butonun yanındaki tuşlar bazen çalışmamazlık yapıyor yani istediğim orjinal romunu atsam sıkıntı yaşarmıyım özellikle şebeke konusunda yaşamazsan eğer attığım romda türkçe dil desteği varmı acaba yardımcı olursanız çok sevinirim
birde merak ettiğim imei si silinir mi cihazın

sonbela

sonbela

Üye
hocam oncelıkle s.a at&tnin 4.4.2 kitkat romunu yuklersenız soylenenlerle alakasız çalışır ancak sızdekı cihazda simlock kaldırılmıs yada stock rom degil cunku cıhaz at&tnın oldugundan baska sım kartlarda arama yaptıgınızda ses ne gelip ne gıdıyor 4.3 tede 4.4 aynı durum soz konusu diger bi konu
tabiki dil turkce degil ancak morelocale gıbı uygulamalarla turkceye cevırırsın fabrika ayarlarında bıle dıl ıngılızceye doner
ve yetkılı servıslerın dedıgı konu hakkında yorumum yok ama sanmıyorum sonucta tek band sebeke degıl kı 4g calısmaz 3g calısır
pasaporta kayıtlı var benım 2 defa rom attım imei silinmedi her ihtimale karsı imeınızı not edın ımeı yuklemesı basıt

Üst Alt