Samsung S3 Oyun Sorunu (GTA 3 vs vs)

• 1 Ekim 2012
  • 1207 Okunma
  • 3 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Öncelikle herkese merhaba,
    Benim Samsun Galaxy S3 telefonum var fakat ;
    Geçen Asphalt 7 yi ne yaptıysam yükleyemedim.Gameloft/games klasorune hem kendi hafızasına hem harici hafızaya (sd karta)'a denedim ama olmadı.
    Bugunde GTA 3 'ü pcden indirmeden,telefondan çekeyim dedim fakat indirmeye başlamadan şu hatayı aldım.
    " could not download data please make sure you have an active internet connection "
    Normalde sizin vaktinizi alıp çozumu kolay sorular sormam ama bu cidden hiç bir yerde yok googlede sayfalarda aramadığım yer kalmadı,hatayı alan var ama çözüm yok.
    Telefon IMEI kayıtlı olduğu için Rom at felan demeyin lutfen :)
    4.0.4 Android sürümü mevcut.Eğer aklınıza birşey gelirse yardımcı olursanız sevinirim.O oyunlar uyumlu değilse özellikle Asphalt 7 ve hoşunuza gidn oyunları " SAMSUNG S3 " e olacak şekildeki dosyaları benle paylaşırsanız mutlu olurum.
    Herkese hayırlı günler şimdiden teşekkürler

Yazan: batugg
  2. bende oyunları yukleyemıyorum açıp kapatıyor hemen telefon. sende de böyle mi?

3. Dün öyleydi sonunda yaptım.1 dolara Asphalt aldım ama internetsiz oynamıyor saçmalık.GTA 3 ü maxicep'ten kurdum.25 centede Batmani aldım indirime girmişti sorun çıkmadı :)

4. Parali aldin yani :hmmm ben almam ya :D

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
21/11/2018 - 07:43