Samsung Omnia,Star ve S5603 İçin Antivirüs

• 23 Ekim 2010
  • 4224 Okunma
  • 17 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Arkadaşlar bu dosyada Kaspersky Antivirüs Mobile,Avira antivirüs ve ESET Nod32 var hepsi bu tellerde çalışıyor.Hepsi ücretsizdir.Sadece kurulum yap yeter bidaha telefona virüs girmez.

Hotfile.com: 1-CLICK Dateihoster: ESET Nod32,Avira,Kaspersky.rar

Yazan: Devil2626
  2. indirmeyin arkadaşlar dosyalardan biri boş öbürleri de nokia için

3. Teşekkürler :)

4. İndiriyorum inşallah çalışır

5. teşekkürler .

6. Avira ile İlgili bir tane bile dosya yok kaspersky ve nod32 ise .sis uzantılı (nokia için) Bunu Samsung bölümünde Samsung star için antivirüs diye paylaşıyorsun ve denenmeden teşekkür ediliyo :S

7. Ya neden burada sis paylaşımı yapıyorsunuz.En sonunda şu telefona symbian icad edicem ha :D

8. saol

9. geldee küfürüü basmaa arkadaşş samsung dıyosunn sony erıcsonn cıkıyo nokıa cıkıyo klasorun bırı boş cıkıyo nebıcım ıs yapıyosun sen!!

10. SAol ama java telefona antivirüs bulaşmaz bulaşır dien varsa her türlü kapışırım :D

--------------- Ekleme ---------------

Bunlar .sis :(

11. olur mu böyle şey ya?

12. sizin yapacanız işin içine... :off: başlatmayın virüs arkadaslar indirmeyin 6 ayboyunca 1 tane virüs girmeyen makıneye senın sayende bulaştı :off::off::off: indirmeyin bu konuyu burda kapatın bence

13. Java İşletim Sistemlerindeki En Büyük Yanlıs Konuşma 'Virus Bulasır'dır Ama Java İşletim Sistemlerine Asla Virus Bulaşmaz Eger Ki Telefonunuzda Yavaşlama Varsa Bu Dosyalarınızdan Hafıza Kartınızın Kalitesi Gibi Birçok Şeylere Bakar

Java İşletim Sistemine Virüs Bulaşması İmkansızdır..

14. java tabanlı telefonlara virüs girmez, ayrıca verdiğin paylaşım .sis için :bann::bann::bann:

15. emeqine saqLık kardeş..

16. Saol Kardeşim

17. java telefonlara virüs girmesi imkansız diye biliyorum ben :S :bann: :bann:

18. niye teşekkür ediyonuz :D
    cahil misiniz siz :D
    Javaya virüs bulaşmaz:D

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
22/09/2018 - 18:26