Samsung Omnia Lite hafıza kartı taktım ama telefonda goremıyorum yardım lutfen!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

emin2137

Üye
    Konu Sahibi
Samsung Omnia Lite hafıza kartı taktım ama telefonda goremıyorum yardım lutfen!
arkadaslar tsamsung omnia lite telefona 4 gb hafıza kartı taktım muzık felan attım ama hafıza kartını telefonda goremıyorum yardım ltfn.

--------------- Ekleme ---------------

güncel

genceray20

Üye
kardeş başlata gir orada dosya gesgini var onu çalıştır en üste aygıtım yazar oraya tıkla ve storage card yazar işte o hafıza kartın

izmirligenc

izmirligenc

Üye
kardeş başlata gir orada dosya gesgini var onu çalıştır en üste aygıtım yazar oraya tıkla ve storage card yazar işte o hafıza kartın

dosya yoneticisi aygitim my aygitim ve storage card yazan yerden ulasirsin :oke:

ddagdevirenn

Üye
dostum dosya gezginin dede görmüyorsan büyük bi iihtimalle hafiza karti takılı iken telofona hard reset attin ve telin açildiktan sonrrada hafiza kartini tetelonun görmedi biliyorum çünkü ayni halti bende yedim ama yanlisliklada olsa çözümü buldum tek yapman gereken mobile shell 3.5.5 kurman bubi tema hemde süper bi tema bu tema sayesinde hafiza kartinida görebilirsin istersen sana sürümünü yollarim

ddagdevirenn

Üye

SAMSUNG OMNİA LİTE KULLANICILARI İÇİN SÖYLÜYORUM BU PROGRAM SAYESİNDE HAFIZA KARTI GÖRMEME PROBLEMİNE SOOON TEK YAPMANIZ GEREKEN ŞU LİNKTEKİ DOSYAYI İNDİRİP TELEFONUNUZA KURMAK
KURDUKTAN SONRA BAKIN BAKALIM STROGE CARD VARMI DOSYA YÖNETİCİSİNDE
%1000 VAR ÇÜNKÜ AYNI DERT BENDEDE VARDI BU PROGRAM SAYESİNDE GÖRÜYOR TELİM HAFIZA KARTINI

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt