Samsung Np350v5c-s0ktr Amd 7670m Grafik Kartı Sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

OozyStaw

OozyStaw

Üye
    Konu Sahibi
Samsung Np350v5c-s0ktr Amd 7670m Grafik Kartı Sorunu
Bilgisayarım Windows8 di Windows 8.1 yayınlanınca hemen güncelledim güncelledikten sonra AMD Readon hd 7670m grafik kartım sorunlu görünüyor tümleşik gelen intel hd4000 de sorun yok. Bir çok yöntem denedim sw update den grafik kartı sürücüsünü dışarı aktarıp kurdum AMD güncellemesi görünüyor onu yaptım donanımı sildim geri yükledim falan , şimdi grafik kartım halen sorunlu yani güncellenmesi gerekiyor ama yapamıyorum aynı sorunla karşılaşan arkadaşlarım var ve çözdülerse yardımlarını bekliyorum , konu hakkında bilgisi olanlardan da yardımlarını bekliyorum artık can sıkıcı bir problem oldu Battlefield 4 ve Call of Duty Ghost'u indiriyorum oynayamayacağım :(

L-LumieRe

L-LumieRe

Üye
AMD Automatically Detect and Install
ile yükleyebilirsin.
ama önceki driverların tüm kalıntılarını silmen lazım.
driver sweeper kullanabilirsin

OozyStaw

OozyStaw

Üye
    Konu Sahibi
AMD Automatically Detect and Install nereden bulabilirim

ANIL

ANIL

Admin
Amd 13.11 beta 9.2 ile sorun kalmadı. Iki sürücü sorunsuz çalışıyor.

OozyStaw

OozyStaw

Üye
    Konu Sahibi
Ben bu dediklerinizi nerden bulacağım :)

AMD offical sitede yazanlara göre 76xx serilerine uyumlu değil sanırsam :(

ANIL

ANIL

Admin
Mobility bölümünde 7000M listede var. İlk olarak sürücüleri tamamen kaldırın sonra ilk olarak beta 9.2 yükleyin ve yeniden başlatın ardından son intel sürücüsünü kurun ve tekrar başlatın. Geçişler biraz yavaş ve amd kullanıldığı zaman parlaklık değiştirilemiyor başka sorun yok. Umarım bu destek devam eder.

OozyStaw

OozyStaw

Üye
    Konu Sahibi
tüm grafik kartlarını mı kaldırayım intel de dahil

OozyStaw

OozyStaw

Üye
    Konu Sahibi
Evet driver fusion programını kullanabilirsiniz.
driver fusion ile kaldırdım bir şey daha soracam bilgisayarım>yönet>Aygıt Yöneticisi>Görüntü Bağdaştırıcı burada AMD Readon ve İntel görünüyor driver fusiondan sonra bunları da sağ tık kaldır diyim mi ?

ANIL

ANIL

Admin
driver fusion ile kaldırdım bir şey daha soracam bilgisayarım>yönet>Aygıt Yöneticisi>Görüntü Bağdaştırıcı burada AMD Readon ve İntel görünüyor driver fusiondan sonra bunları da sağ tık kaldır diyim mi ?

Evet kaldırabilirsin bende öyle yapmıştım.

OozyStaw

OozyStaw

Üye
    Konu Sahibi
Evet kaldırabilirsin bende öyle yapmıştım.
biraz yavaş olarak dosyaları indiriyorintelin son sürüm driverinı dün gece indirmiştim AMD nin ki de insin akşam yapar buradan bilgi veririm , yardımlarınız için :tşk: , bir de başarılı sonuç alırsam görsel anlatımlı konu açmayı planlıyorum çünkü Windows 8.1 den sonra hemen hemen herkesde olan bir problem

ANIL

ANIL

Admin
Rica ederim. Umarım başarılı olur.

Scuderia.

Scuderia.

Üye
insallah basarili sonuc alirsin benimde samsung np 350v5c s0jtr ayni ekran karti var win8.1 de peoblem yaratti sinir oldum donuyorum win7 ye

OozyStaw

OozyStaw

Üye
    Konu Sahibi
Yok ya olmadı AMD readon Hd 7600 olarak görünüyor ekran kartı ve cs source de bile kasıyor ki ben bu kartla battlefield 3 ve call of duty mw3 ü
bitirdim

ANIL

ANIL

Admin
Yok ya olmadı AMD readon Hd 7600 olarak görünüyor ekran kartı ve cs source de bile kasıyor ki ben bu kartla battlefield 3 ve call of duty mw3 ü
bitirdim

Intelden geçiş yaptığına emin misin?

OozyStaw

OozyStaw

Üye
    Konu Sahibi
Masaüstüne sağ tıklayıp catalysi açtıktan sonra oyuna yüksek performans değerini veriyorum sonra oyuna giriyorum

Üst Alt