Samsung Monte İle İlgili Bir Sorum Var!!!!! :vur

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

redbull12

Üye
    Konu Sahibi
Samsung Monte İle İlgili Bir Sorum Var!!!!! :vur
alarm ayarlarında alarm sesini seçiyorum ses seviyesini yükseltiyorum ama belirli bir zaman sonra kendi kendine restleyip eski haline alıyor ve alarmı duyamıyorum ve hepte önemli günlere denk geliyor bu olay :( bu konu hakkında yardım edebilecek olan var mı ? şimdiden teşekkürler arkadaşlar :)

SamsungGT s5620

SamsungGT s5620

Üye
alarm ayarlarında alarm sesini seçiyorum ses seviyesini yükseltiyorum ama belirli bir zaman sonra kendi kendine restleyip eski haline alıyor ve alarmı duyamıyorum ve hepte önemli günlere denk geliyor bu olay :( bu konu hakkında yardım edebilecek olan var mı ? şimdiden teşekkürler arkadaşlar :)

Buna iki şey neden olmuş olabilir.
1-Telefonu kapatıp açmanız.
2-Bahsettiğiniz Alarmı alarmlar listesinde açık görünürken kapalı yapıp sonra yine açmış olmanız.

Bende aynı şeyle karşılaşmıştım.Ben alarmı kapatıp yeni deaktif edip sonra yeniden açtığım için olduğuna kanaat getirdim.

Özellikle 2 nolu durumu bir deneyin bakalım sizin içinde aynı şeymi geçerli.

Bu arada belki biliyorsunuzdur fakat kuracağınız alarmın haftanın hangi günlerinde aktif olacağını falan seçebiliyorsunuz.Alarmı kapatıp açma neden olduğundan bu tip tekli yada çoklu seçimle çözüm bulabilirsiniz diye düşünüyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt