samsung m8800 pixon

Sponsorlu Bağlantılar

saffet31

Üye
    Konu Sahibi
samsung m8800 pixon
samsung m8800 pixon telefonum servise gidince formatlandı içindeki route 66 navigasyon da silindi bu telefona aynı navigasyonu veya bir başka navigasyonu nasıl yükleyebilirim birde igo amigo bu telefona olurmu ?

• Beğen
Tepkiler: yuserhan ve kocasahin

yuserhan

Üye
formatlanan telefonun için route 66 yüklemesi yapabildinmi?
bana da lazım

joe34

joe34

Üye
Arkadaşlar biri route66nın m8800 pixon için olan versiyonunu paylaşabilir mi acaba??

venezual

venezual

Üye
arkdaşlar M8800 için Firmware var ama Java uygulamaları Yüklemiyor ama navigasyon var

Firmware: M880NXXIB1

Yüklemesi baya karışık ama

joe34

joe34

Üye
Dostun java yüklüyor telefon. adresinden ücretsiz indirebilirsin. telefon modelini seç yeter. az önce indirdiğim jar uzantılı oyunu hafıza kartına attım açtığımda kurulum tatamlandı yazdı. ve suan sorunsuz oynanıyor... biri m8000 için route 66 yı paylaşırsa cok makbul geçecek.

canturk353535

Üye
Çok araştırdım ama hala m8800 için navigasyon programının nasıl yüklenceği hakkında birşey bulamadım. Yapabilen birileri yok mu ???

tncy-

Üye
m8800 da merak ettiiğim bişi var bu uygulamaları symbiandaki hemen atıp çalışıyormu yoksa karta atıp daha şifre falan girmemiz mi gerekiyor ?

salcioglu

Üye
bende de samsung m8800 var istemediğim kadar oyun yükledim ayrıca sensör oyunlarıda var bende çok kolay bi araştırsanız bulursnz

bursa1616

bursa1616

Üye
saaaaaaaaaaaaaaol

enisso

Üye
bende de samsung m8800 var istemediğim kadar oyun yükledim ayrıca sensör oyunlarıda var bende çok kolay bi araştırsanız bulursnz
arkadasım bu oyun .ları nerden yukledın nasıl yukledın

Üst Alt