Samsung M8800 pixon,pc ye bağlayınca yazılım yüklemiyor interface hatası veriyor.orjinal cd mi gerek

• 21 Nisan 2011
  • 2266 Okunma
  • 2 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. arkadaşlar gg üzerinden sıfır m8800 pixon aldım fakat 2 ayrı bilgisayarda denedim(win7 ve xp ) ikisindede otomatik yazılımı yükleyemedi.pc studioların çeşitli versiyonlarını kurdum NPS falan filan fakat yazılım yüklü olmadığı için telefonu tanımıyor pcler.
    lütfen arkadaşlar yardım edebilirmisiniz madur vaziyetteyim şuanda orjinal cd sinide bulamadım etraftan.

verdiği hata interface hatası..lütfen arkadaşlar yardım edin.çok dua edecem.yada fikirlerinizi bekliyorum ne yapabilirim.iyi forumlar

Yazan: mustafakeman
  2. Pc Studionun kurulumunda bir hata oluşmuş. Pc'den tamamen kaldır yeniden başlat tekrar kur. Kurulum sırasında cihazı pc'ye bağlama. yine hata verirse TuneUp Utilities vb. programlarla pc'ni temizle (kayıt defteri falan dahil). Linkteki Samsung New PC Studio yu kur. Tavsiyem bu kolay gelsin...

3. yapacagın teksey dostum yıldız kare 726872 kare yap onay de tabı bunu yapmadan usb kablosunu cıkar yap sonra usb kablosunu gerı tak sorun duzelmıs olcaktır

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
16/11/2018 - 05:17