Samsung M8800 pixon,pc ye bağlayınca yazılım yüklemiyor interface hatası veriyor.orjinal cd mi gerek

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mustafakeman

Üye
    Konu Sahibi
Samsung M8800 pixon,pc ye bağlayınca yazılım yüklemiyor interface hatası veriyor.orjinal cd mi gerek
arkadaşlar gg üzerinden sıfır m8800 pixon aldım fakat 2 ayrı bilgisayarda denedim(win7 ve xp ) ikisindede otomatik yazılımı yükleyemedi.pc studioların çeşitli versiyonlarını kurdum NPS falan filan fakat yazılım yüklü olmadığı için telefonu tanımıyor pcler.
lütfen arkadaşlar yardım edebilirmisiniz madur vaziyetteyim şuanda orjinal cd sinide bulamadım etraftan.

verdiği hata interface hatası..lütfen arkadaşlar yardım edin.çok dua edecem.yada fikirlerinizi bekliyorum ne yapabilirim.iyi forumlar

joe34

joe34

Üye
Pc Studionun kurulumunda bir hata oluşmuş. Pc'den tamamen kaldır yeniden başlat tekrar kur. Kurulum sırasında cihazı pc'ye bağlama. yine hata verirse TuneUp Utilities vb. programlarla pc'ni temizle (kayıt defteri falan dahil). Linkteki yu kur. Tavsiyem bu kolay gelsin...

ghostmumy

Üye
yapacagın teksey dostum yıldız kare 726872 kare yap onay de tabı bunu yapmadan usb kablosunu cıkar yap sonra usb kablosunu gerı tak sorun duzelmıs olcaktır

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt