Samsung M620 SES YÜKSELTME ŞİFRESİ

Sponsorlu Bağlantılar

dmann

dmann

Üye
    Konu Sahibi
Samsung M620 SES YÜKSELTME ŞİFRESİ
:nono:alın size şifre *#9998*4678255# ben denedim dünya kadar ses çıkıyoo deneyiin!!!!!!:oke:

• Beğen
Tepkiler: samsung_e250 ve 3nDBlooD

jackalx_06

jackalx_06

Üye
kardeş iyi hoş denemişsin ama bu çok sakıncalı forumda bu yüzden hoparlör patlatan çok kişi var ...ben tavsiye etmiyorum. ama yinede sağol.

acati

acati

Üye
:nono:alın size şifre *#9998*4678255# ben denedim dünya kadar ses çıkıyoo deneyiin!!!!!!:oke:

Sesle ne ilgisi var. Bu kodu yazınca "Etkinleştirildi" mesajını verir ve telefona artık java yüklemesi yapılabilir.

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
o zaman konuyu açan arkadaş yanlış biliyor..

axidoxanli

Üye
:nono:bu kodun sesle ilgisi yok,java etkinleştirmesi ile ilgili sadece..

delibedri45

Üye
ya etkinleşti deyince yükselyo mu

polat elmas

Üye
bemin telefon c3053 yeni aldım m 620 ile ses sifesi aynı ama bende olmuyo arkadaşlar rica ediyom bana edin hepinize çok ederim

acati

acati

Üye
ya etkinleşti deyince yükselyo mu

SGH-M620'de "Etkinleştirildi" mesajını aldıktan sonra kurmak istediğin JAVA uygulamasının .JAR ve .JAD dosyalarını c:\others içine at ve .JAD olanı tıkladığında setup (Kurulum) ekranı geldiğinin göreceksin. Sesle filan ilgisi yok, arkadaş ii atıyo...:megafon:

3nDBlooD

Üye
HAHAHA :D Konuyu sesle ilgili zannedip girsinler die yazmş :D javayı aktive etmeyi bilmeyenler yer bunu :D ama iyi yapmış bende tele format atmştm java aktive kodunu arıyodum :D

Amedly Fatih

Amedly Fatih

Kapalı Hesap
sagol kardesım

Üst Alt