Samsung M620 SES YÜKSELTME ŞİFRESİ

dmann

dmann

Üye
    Konu Sahibi
:nono:alın size şifre *#9998*4678255# ben denedim dünya kadar ses çıkıyoo deneyiin!!!!!!:oke:

• Beğen
Tepkiler: samsung_e250 ve 3nDBlooD
jackalx_06

jackalx_06

Üye
kardeş iyi hoş denemişsin ama bu çok sakıncalı forumda bu yüzden hoparlör patlatan çok kişi var ...ben tavsiye etmiyorum. ama yinede sağol.

acati

acati

Üye
:nono:alın size şifre *#9998*4678255# ben denedim dünya kadar ses çıkıyoo deneyiin!!!!!!:oke:

Sesle ne ilgisi var. Bu kodu yazınca "Etkinleştirildi" mesajını verir ve telefona artık java yüklemesi yapılabilir.

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
o zaman konuyu açan arkadaş yanlış biliyor..

axidoxanli

Üye
:nono:bu kodun sesle ilgisi yok,java etkinleştirmesi ile ilgili sadece..

delibedri45

Üye
ya etkinleşti deyince yükselyo mu

polat elmas

Üye
bemin telefon c3053 yeni aldım m 620 ile ses sifesi aynı ama bende olmuyo arkadaşlar rica ediyom bana edin hepinize çok ederim

acati

acati

Üye
ya etkinleşti deyince yükselyo mu

SGH-M620'de "Etkinleştirildi" mesajını aldıktan sonra kurmak istediğin JAVA uygulamasının .JAR ve .JAD dosyalarını c:\others içine at ve .JAD olanı tıkladığında setup (Kurulum) ekranı geldiğinin göreceksin. Sesle filan ilgisi yok, arkadaş ii atıyo...:megafon:

3nDBlooD

Üye
HAHAHA :D Konuyu sesle ilgili zannedip girsinler die yazmş :D javayı aktive etmeyi bilmeyenler yer bunu :D ama iyi yapmış bende tele format atmştm java aktive kodunu arıyodum :D

Amedly Fatih

Amedly Fatih

Kapalı Hesap
sagol kardesım

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt