Yardım Samsung M30S Konuşurken Yankı Sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

Wandeta

Wandeta

Üye
    Konu Sahibi
Samsung M30S Konuşurken Yankı Sorunu
Arkadaşlar hiç bir sorun yok iken son gelen güncellemeden sonra başka bir telefondan arandıgımda karşı taraf sesin yankı yaptıgını yani kendi sesinin geri geldıgını söylüyor bu sorun son güncellemeden sonra çıktı bu konuda ne yapılabilir
Mesaj birleştirildi:

Telefonu fabrika ayarlarına alıp sıfırladım denedim sorun yok düzeldi yankı sorunu fakat birkaç uygulama kurdum ve marketten kendide bazı uygulamaları güncelledi sonra yankı sorunu tekrar çıktı.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: MAERKEK

Wandeta

Wandeta

Üye
    Konu Sahibi

Sorunu bir önceki yazılıma dönerek çözdüm yankı yok son güncelleme sorunlu.​

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK ve Fatih BaKeR
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
@Wandeta sorunu çözmene sevindim . Önceki yazılıma nasıl döndün ? Nokia 6'ya ilk gelen Android 9.0 güncellemesinde de aynı şekilde sorun yaşamıştım. Eski sürümü 8.0 olunca geri dönüş yapamamıştım. Garantiden yaptırmıştım

Wandeta

Wandeta

Üye
    Konu Sahibi
@Wandeta sorunu çözmene sevindim . Önceki yazılıma nasıl döndün ? Nokia 6'ya ilk gelen Android 9.0 güncellemesinde de aynı şekilde sorun yaşamıştım. Eski sürümü 8.0 olunca geri dönüş yapamamıştım. Garantiden yaptırmıştım
Orayı atlamışım galiba son yazılım androıd 11 benim döndügümde androıd 11 sadece bir önceki yapı numarası degişik olan androıd 11 oyüzden sorun yaşamadım..

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK

Üst Alt