Samsung M260 Genel Bakış


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

__ultrAslan__

Üye
  Konu Sahibi


Anılarınızı kaydedin

Zamanı durdurmak imkansız. Ama tek bir tuşla o anı ölümsüzleştirmek mümkün. İşte bu yüzden M620 dahili bir VGA kameraya sahip. Unutulmayacak anlarınızı sonsuza kadar kaydedecek yuvarlak hatlı bu kompakt kayan kapaklı aynı zamanda sesli video çekim özelliğine de sahip. Fotoğraf ve videolarınızı microSD kartınıza kaydedin, anılarınız ölümsüzleşsin.


 • Pratik Çok Yönlülük
  Samsung M620 dahili kamera ve müzik çalar gibi multimedya özellikleriyle donatılmış stil sahibi ve hesaplı bir kayan kapaklı cep telefonu. Çok yönlü bir mobil deneyim sunan M620, pratik ama aynı zamanda stil sahibi kullanıcıların diledikleri özellikleri sunuyor. Kullanım kolaylığı, stil ve performans.

 • Sadeliğin özü
  M620’nin özünde sadelik var. En temel iletişim ihtiyaçlarına cevap vermek için üretilmiş olan M620 sade, kompakt ve şık bir tasarıma sahip. 1.9 inç büyülüğündeki ekranı sayesinde çok parlak bir görünüme sahip. Ergonomik kayan kapağı, kullanım kolaylığı sağlayan tasarımı, fonksiyonelliği ve hesaplı olmasıyla, M620 kullanıcılar için ideal bir seçim.

 • Kesintisiz Müzik
  M620 eğlence dünyasıyla aranızdaki en hızlı bağlantı. MP3, AAC, AAC+, eAAC
 
recaizade

recaizade

Üye
teşekkürler
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt