Yardım Samsung klavye dili güncelleme sorunu

mesutcoban

mesutcoban

Üye
    Konu Sahibi
Selam arkadaşlar bende s7 edge var ve klavye dil ayarına girdiğim zaman türkçe dilin güncellemesi olduğunu görüyorum ama güncelle dediğim zaman güncelleme çubuğu çıkıyor ama ilerlemiyor ve belli bir süreden sonra güncelleme başarısız diyor teli sıfırladım ayarları sıfırladım ama çözüm bulamadım sorun hakkında çözüm önerisi olan var mı muhtemelen sorun internetten gerekli veriyi indirememesi diye düşünüyorum ama nasıl yapacağımı bilmiyorum normal internet bağlantısında sorun yok telefonum rootlu ve costum rom yüklüdür klavye çalışıyor normal olarak ama sadece dil güncelleme sorunu yaşıyorum şimdiden teşekkürler...
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt