Samsung jet mi monte mi??

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
gölgee_65

gölgee_65

Üye
    Konu Sahibi
Samsung jet mi monte mi??
Arkadaşlar 11 ay önce kendime spot samsung s8000 jet aldım ve hala sorunsuz bir şekilde kullanıyorum fakat telde sadece şu 2 sorunu yaşıyorum:
1. mesajlarda türkçe karakterler görünmüyor,
2. şarjı az gidiyor (internet,sms,konuşma gibi günlük kullanımlarda ortalama 8-10 saat dayanıyor)
kuzenim ise kendine 3 ay önce spot samsung s5620 monte aldı o da sorunsuz şekilde kullanıyor ve onun telinin şarjı ve ses yüksekliği açık ara benimkinden iyi görünüyor.
Ve benim teklifim ile telleri başa baş takas etmeyi kabul etti.
sizce arkadaşlar jeti monteye vermeye değer mi? bu işte karlı mı zararlı çıkarım?

enaa_881

enaa_881

Üye
kardeş bana sorarsan iyi olabilir bende monte var gayet iyi şarj süresi falan

gölgee_65

gölgee_65

Üye
    Konu Sahibi
kardeş bana sorarsan iyi olabilir bende monte var gayet iyi şarj süresi falan

Açıkçası ben de istemiyor değilim ama benim telin hem ekran büyüklüğü hem renk çözünürlüğü kamerası falan beni biraz tereddüte sokuyor.
gerçi benim bir telde en çok yaptığım şey sık sık nete girmek ve müzik dinlemek bu yüzden telin interneti ve ekran kalitesi iyi olacak, sesi iyi çıkacak bir de şarjı benim için olmazsa olmazlardan :hmmm

gölgee_65

gölgee_65

Üye
    Konu Sahibi
Başka fikri olan yok mu arkadaşlar?

gölgee_65

gölgee_65

Üye
    Konu Sahibi
Güncel

gölgee_65

gölgee_65

Üye
    Konu Sahibi
Güncel??

trecool

trecool

Üye
Bence jet daha iyi gozukuyo rezistif ekran haric

enaa_881

enaa_881

Üye
kardeş şarj süresi falan gayet iyi dediğim gibi opera tarayıcı yükleyince internete de gayet iyi giriyo ekran konusuna gelince çok bi fark yok bence

gölgee_65

gölgee_65

Üye
    Konu Sahibi
kardeş şarj süresi falan gayet iyi dediğim gibi opera tarayıcı yükleyince internete de gayet iyi giriyo ekran konusuna gelince çok bi fark yok bence

Tamam kardeşim bilgiler için çok :tşk:
bir sen ilgilendin konumla :)

gölgee_65

gölgee_65

Üye
    Konu Sahibi
güncel

güncel

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt