Telefon Tavsiyesi samsung j5 aldim

Sponsorlu Bağlantılar

flunight

Üye
    Konu Sahibi
samsung j5 aldim
beyler samsun j5 aldim.nasil iyi yapmismiyim

CaglarReyiz

CaglarReyiz

Üye
ÖÖncelikle hayırlı olsun.Telefonun performansı belli pek bir şey bekleme.S4 mini tarzında olmuş.Samsung bir ton telefon modeli çıkartıyor onlara yönelmek pek iyi değil...neyse tekrardan hayırlı olsun :)))

flunight

Üye
    Konu Sahibi
Sağol.ucuza aldım ya bir tanıdıktan. 1 aylık kullanılmış sadece tertemiz telefon.4gside var .işimi görür bi kaç yıl.:)

MaxipmaN

Üye
e5 daha iyi olurdu

PrisonerMacTavish

PrisonerMacTavish

Üye
Hayırlı olsun gereksiz uygulamalardan kurtulun :)

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
hayırlı olsun e5 alsanız bnce de daha iyiydi ama dediğiniz gibi birkaç yıl götürür :)

MzKARTAL

MzKARTAL

Üye
cok gereksiz bi telefon
13mp kamera, ön flaş ve 4g haricinde

samsung s3 neolar daha özellikli

flunight

Üye
    Konu Sahibi
cok gereksiz bi telefon
13mp kamera, ön flaş ve 4g haricinde

samsung s3 neolar daha özellikli

Merak ettim baktim dedigin telefona.aralarindaki fark yazdigin ozellikler disinda neonun dahili hafizasi 8degil 16gb.lolipop degil kitkat ve 5degil 4.8inch.islemcisi 1.2 degil 1.4 mus.bende bisey biliyon sandim:)
Ozellikten kastin mesajlasirken aramak istediginde telefonu kulagina goturunce otomatik aramayi filan zart zurt kastediyosan hakkaten cok gerekli telefonmus.ben o isi sadece hemen sag ust kosedeki "ara"ya tiklayarak yapiyorum.cok zahmetli oluyor ama napalim yokki bi s3 neomuz...:)

Son düzenleme:
Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
Fiyat ve özellik olarak bence gayet iyi bir telefon olmuş ben beğendim hayırlı olsun :)
Birde s6 touchwız koymuşlar yanı gayet iyi :)

flunight

Üye
    Konu Sahibi
Fiyat ve özellik olarak bence gayet iyi bir telefon olmuş ben beğendim hayırlı olsun :)
Birde s6 touchwız koymuşlar yanı gayet iyi :)
Eyvallah birader.yani bu fiyata bu kadar.:)
gerçi ben fiyatindan cok daha ucuza aldim o ayri:)

• Beğen
Tepkiler: Bahadir_fb

Üst Alt