Samsung İ900 Omnia Satılık 1Haftalık

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

power_darkblue

Üye
    Konu Sahibi
Samsung İ900 Omnia Satılık 1Haftalık
yeni aldığım 16 gb İ900 omnia mı bana göre olmadığı için satıyorum kutusu bütün aksesuarları garantisi faturası navigasyon programı herşeyi 1 haftalıktır istediğim fiyat 750 TL ilgilenen arkadaslar mesaj atabilirler.

İpohe 3g 16 gb ile takas düşünebilirim

tmrcntmr

tmrcntmr

Üye
ilan benim değil bak buda i900 omnia ama seninki gibi altın kaplama değil dostum iyi satışlar..
?

power_darkblue

Üye
    Konu Sahibi
Benimki altın kaplama malesef yani iş mi başardığını mı sanıyosun kardeşim git konu aç ilanın reklamını yap benim işimi neden baltalıyosun sanane benim acil bi durumum yok istiyen olursa veririm hatta fiyatını 800 çıkardım şu vakit

--------------- Ekleme ---------------

Ayrıca verdiğin ilanda haşat telefonlara ne paralar istiyorlar bi baktın mı senin ki onların içinde istisna ben daha telefonu bir kere çalıştırdım şarj bile görmedi bilmeden atıp tutmak ne kolay 899 lira etiketle aldım ben o telefonu 1 hafta önce biz burda adam kazıklamıyoruz senin arkdasın ucuz veriyor diyede telefonumu fiyata verme gibi bir lüksüm yok valla maden bu kadar iyi neden satamadınız telefonu

tmrcntmr

tmrcntmr

Üye
yazdıklarımı okumadın herhalde dedimki''ilan benim değil..ikincisi i900 omnianın en kral fiyatı 500 liradır piyasada 2.el i900 omnialar 400-600 lira arası dolaşıyor bunu vurgulamak istedim burada amacım bilmeyen insanları bilinçlendirmek üçüncüsü 899 liraya almış olduğun telefonu 800 liraya nasıl satmayı düşünüyorsun?son diyeceğim boşuna tartışma ortamı yaratmayalım.iyi satışlar arkadaşım.

barombarom5858

Üye
etmes karde 650 düz edeer bndede war dı 635e sattım anca

tmrcntmr

tmrcntmr

Üye
piyasa diyor bunu ben demiyorum arkadaşım..500 liraya satan omniasını öpsün başına koysun

Ue-Gazi

Ue-Gazi

Emekli Yönetici
tmrcntmr eğer ilanda bulunan ürünü alacaksan pazarlık yap. Almıyacaksanda yorum yapma. İsteyen istediği fiyatı koyar. Koyduğu fiyata satarsa satar. Satamazsa da o onu ilgilendirir. Seni ilgilendirmez...!!! Gereksiz yorumlar yapıp hem mesaj sayını yükseltme hemde konuları kirletme...!!!

ECOTEC

Üye
slm son ne olur

phaorah

Üye
slm arkadaslar ben bayrampasadan...omnia i900 8gb satiyorum ben 600 istiyorum herseyi mevcut ilgilenenler 05392274395 ben sahin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt