Samsung i8320 telefonlara Android 2.2 Froyo yüklenebilir mi,nasıl?

Sponsorlu Bağlantılar

EmreGFB

Üye
    Konu Sahibi
Samsung i8320 telefonlara Android 2.2 Froyo yüklenebilir mi,nasıl?
Arkadaşlar aranızda çok yeniyim ama bir soru sormak isterim müsaadenizle.

Samsung i8320 telefonlara Android 2.2 Froyo yüklenebildiğini duydum.Sitede bunu deneyen veya başaran biri var mıdır?
Varsa nasıl yapılabildiği hakkında detaylı bilgi sunabilir mi?Çünkü ben sitede bulamadım.
Eğer böyle birşey deneyip başarılı olan varsa ve kendisi için mümkünse ilgili ROMları ve yükleme detaylarını video dosyası ile paylaşabilir mi?

Velev ki sitede varsa ve gözümden kaçmış olabileceği için konu açmışsam kusuruma bakmayın:bilmm

alisezen3333

Üye
akadaşlar ben vodafone 360 omnia i8320 aldım ona nasıl android 2.2 froyo yüklüyebilirim yardımcı olurmusunuz

hoss

hoss

Üye
konuyu yanlis yere acmissin birde yardim bekliyorsun
samsung bolumune acsana konuyu

urbank

Üye
arkadaşlar şimdilik ellemeyin android tam sürüm değil,bu yüzden kamera bluetouth gibi özellikler çalışmıyor yükleyince.mayıs ayında çıkacakmış tam sürümü ozaman yükleriz.bilen bir kişiden bu konuda yardım alacagım inşallah ozaman paylaşırım burada.

Necmati

Necmati

Üye
kesinlikle atılamaz sisteminiz buna uygun değil..
ben daha iki gün önce HTC HD2'ye android yükledim ancak bu tarz akıllı telefonlar kaldırıyor :oke:

noktax

Üye
kesinlikle atılamaz sisteminiz buna uygun değil..
ben daha iki gün önce HTC HD2'ye android yükledim ancak bu tarz akıllı telefonlar kaldırıyor :oke:
sen bence bu konu hakkında hiç bişey bilmiyorsun youtubede aynı model telefona yüklemiş kullanıyor adamlar burdan izle android 2.2 yüklenmiş h1 buna ne diyecen:hmmm

Necmati

Necmati

Üye
sen bence bu konu hakkında hiç bişey bilmiyorsun youtubede aynı model telefona yüklemiş kullanıyor adamlar burdan izle android 2.2 yüklenmiş h1 buna ne diyecen:hmmm
nasıl yüklediğini gösteren bir video paylaş o zaman bizde bilelim..

sen daha çok biliyosan yap.. ;)

urbank

Üye
atılıyor arkadaşım kamerası çalışsaydı bende atacaktım ama kamera çalışmadıgından atmıyorum

Renton55

Üye
android 0.6 cıktı fakat arkadaşın dediği gibi kamera,3g ve birçok özellik aktif değil gerçek anlamda herşeyi çalışan android işletim sistemi çıkarttıklarında atacak çok kişi var.

cCc Maxcı cCc

cCc Maxcı cCc

Üye
O videolar sadece uygulama uygulamayı açıosun menüyü falan android 2.2 froyo yapar ios gibi:oke:

Üst Alt