Samsung Gt-S5253 Wave 525 Program ve Oyun Yükleme

Sponsorlu Bağlantılar

bizdeneriz

bizdeneriz

Üye
    Konu Sahibi
Samsung Gt-S5253 Wave 525 Program ve Oyun Yükleme
Değerli Arkadaşlar aşağı yukarı 6 günlük bir Samsung Gt-S5253 Wave 525 kullanıcısıyım. Bu telefonla ilgili program ve oyunları nerden bulurum ve nasıl yüklerim. Veya uyumlu olan bir model var mı? Onun program ve oyunlarını kullanabilir miyiz?

Şimdiden teşekkürler..

• Beğen
Tepkiler: Çocux, m furkan ve Silinen Üye 1929612

aywa912

aywa912

Üye
samsung star oyunlarını yükleyebilirsin ben yükledim telefon oyun doldu :D

bizdeneriz

bizdeneriz

Üye
    Konu Sahibi
Program felan yükleniyor mu nasıl yükleniyor? Nereden bulabilirim?

egemenman

Üye
:box

Realinferno

Üye
Telefonun içinde "Samsung Apps" menüsü var. Oraya girdiğin zaman free yani ücretsiz oyunların uygulamaların hepsini indirebilirsin. Ben de ilk aldığımda telefonda hiç birşey yoktu neredeyse.

murat_gurkay

Üye
arkadaslar bndede wave5253 var fakat telefona program atılamıyo atamıyorum daha dogrusu msn programı lazım ayrıyetten bu msn yı ındırmek ıcın ne gereklı adope yada java felan gereklımı gereklıyse nerden atabılırım yardımcı olursanız sevınırım

sımdıden tesekkurler

sıtenızıde cok bgendım bos bı sıte dıll herkese tavsıye edıyorum

TeRRy07

Üye
burdan tüm wave kullanıcıları yararlanabılır arkadaslar tavsıyemdır

fatıcan

Üye
arkadaşlar ben de samsung wave 525 kullanıyorum . ve telefonuma ingilizce sözlük fln yüklemek istiyorum. güvenilir bir şekilde nerden yükleyebilirim yardımcı olur musunuz???

bizdeneriz

bizdeneriz

Üye
    Konu Sahibi

Maxicep.com - Samsung Kies - Uygulama Yükleme İşlemi Başarısız Oldu Hatası
Samsung Wave 525 GT-S5253 model telefonum var. Samsung Appsden ücretsiz uygulama yükleme istiyorum yükle diyorum doluyor doluyor sonra Uygulama Yükleme İşlemi Başarısız Oldu Hatasını veriyor. Hepsinde aynı oyunlarda da programlarda da. Hafızam boş 6,5 GB hafıza kartında, 102 mb kendi hafızası var boşta.

forever262626

forever262626

Üye
samsung star monte 240 400 her oyun oluyor nerdeyse ama java lucak

kleof

Üye
arkadaşlar paylaşımlarınız için teşekkürler ne yaptımsa samsung wave ye msn kuramadım yardımcı olmanızı rica ediyorum

--------------- Ekleme ---------------

arkadaşlar samsung wave için msn progragramı bulamadım yardımlarınızı rica ediyorum

bizdeneriz

bizdeneriz

Üye
    Konu Sahibi
MSN varmı?

umbaze

Üye

Maxicep.com - Samsung Kies - Uygulama Yükleme İşlemi Başarısız Oldu Hatası
Samsung Wave 525 GT-S5253 model telefonum var. Samsung Appsden ücretsiz uygulama yükleme istiyorum yükle diyorum doluyor doluyor sonra Uygulama Yükleme İşlemi Başarısız Oldu Hatasını veriyor. Hepsinde aynı oyunlarda da programlarda da. Hafızam boş 6,5 GB hafıza kartında, 102 mb kendi hafızası var boşta.

bendede bu hata vardı telefondan ayarlar-uygulamalar-yükleme ayarları-hafıza kartı yapınca düzeldi

s-hd

Üye
msn yüklemek isteyenler ebuddy den girebilirler.bence windows live kadar olmasada kullanışlı.
bu arada benimde bi sorum var.sensörle oynanan java oyunlarda "java hatası:geçersiz biçim diyor" tüm wave525 lerdemi var.öyle deilse nasıl düzeltebilirim

alper58

Üye
arkadaşlar ben de samsung wave S 5253 model telefonunu almayı düşünüyorum ama samsung wave S5253 model telefonun oyun açıp açmadığını bilmiyorum lütfen bana yardımcı olabilirmisiniz? :hmmm

rastlantibey

Üye
evet bendede aynı sorun var nasıl yardımcı olabilirsiniz

bekir_kor

Üye
arkadaşlar yardımcı olsanız bi samsung 5253 wave telefonu için msn lazım nilk atın

ertas1

Üye
samsung wave 525 de garmin nasıl çalışıyor yükledim çalışmadı

mücahit_1592

Üye
arkadaşlar samsung wave 525 teması olan var mı?

haqqus

haqqus

Üye
arkadaslar bende aldım fakat hayal kırıklıgı Gps var Gps programı yok aradım musteri hizmetlerini çalışmalar var diyor fakat kendi de bilmi ne çalışması oldugunu cocuk avutuyor TR dekiler. musteriyi basından savmak Bu cihaz Wave ise cok sey yapabilir ama samsungun destek verip Pro cıkarması lazım

Üst Alt