Telefon Tavsiyesi Samsung Galaxy Wonder mı ZTE Grand X mi

Sponsorlu Bağlantılar

sencer_42

Üye
    Konu Sahibi
Samsung Galaxy Wonder mı ZTE Grand X mi
iyi günler bende samsung galaxy wonder var.sizce 1 aylık zte grand x ile takas ediyimmi.hangi telefon daha iyi.yardımcı olabilirmisiniz?

yusuf1998x

Üye
etmelisin bence hem zte nin androidi yüksek birde işlemcisi ve ekran kartı daha iyi depolama alanıda fazla geri kalan herşey aynı

-Emre

-Emre

Üye
her ne kadar zte benim gözümde samsungdan iyi olsa da bu takasa değmez. Rom bölümünden güzel bir rom seç kullan daha mantıklı

sencer_42

Üye
    Konu Sahibi
bilgi için teşekkür ederim.rom nedir.telfona yükleyince ne değişiyor.telefona faydası nedir.açıklarmısınız.

-Emre

-Emre

Üye
bilgi için teşekkür ederim.rom nedir.telfona yükleyince ne değişiyor.telefona faydası nedir.açıklarmısınız.

Tabi. Rom fabrika tarafından cihaza yüklenen yazılım imajıdır. Custom romlar geliştiriciler tarafından cihaz için özel düzenlenmiş yazılımdır. bir cihaza rom kurarak cihazın android sürümü ve özelliklerini değiştirebilirsin. Custom romlar genellikle orjinal romlardan daha iyi performans verir. örneğin benim düzenlediğim Galaxy W i8150 Wonder - [JB][4.1.2]G-wonder Rom - MaxiCep ile cihazın sürümünü JB 4.1.2 yapabilir , daha güzel bir arayüz ve perfomansa sahip olabilirsin. Veya başka romlar da deneyebilirsin :oke:

sencer_42

Üye
    Konu Sahibi
Tabi. Rom fabrika tarafından cihaza yüklenen yazılım imajıdır. Custom romlar geliştiriciler tarafından cihaz için özel düzenlenmiş yazılımdır. bir cihaza rom kurarak cihazın android sürümü ve özelliklerini değiştirebilirsin. Custom romlar genellikle orjinal romlardan daha iyi performans verir. örneğin benim düzenlediğim Galaxy W i8150 Wonder - [JB][4.1.2]G-wonder Rom - MaxiCep ile cihazın sürümünü JB 4.1.2 yapabilir , daha güzel bir arayüz ve perfomansa sahip olabilirsin. Veya başka romlar da deneyebilirsin :oke:
çok teşekkür ederim senin paylaşmış olduğun romu yükleyeceğim inşallah

• Beğen
Tepkiler: -Emre
-Emre

-Emre

Üye
Kolay gelsin denemek istersen başka romlar da mevcut :)

sharke2010

sharke2010

Üye
ZTE

-Emre

-Emre

Üye
google üzerinden ararştırırsanız daha yararlı olur :) Clockworkmod isimli aracı kullanacaksınız (cwm)

sencer_42

Üye
    Konu Sahibi
İhtiyar007

İhtiyar007

Üye
Etme.

• Beğen
Tepkiler: maxirabit
-Emre

-Emre

Üye
Yanlış yapılacak bişey yok fakat farklı yöntemler var benim anlattığım bulduğun dosyaya uymaz falan yanlışlık olmasın forumda da var nasıl yüklendiği :)

maxirabit

maxirabit

Üye
Bencede etme çünkü zte'yi satmayi düşünsen elinde patlar satilmasi bile zor olur onun