Samsung Galaxy Tab 3 (7.0) Hakkında!

Sponsorlu Bağlantılar

ululemr

Üye
    Konu Sahibi
Samsung Galaxy Tab 3 (7.0) Hakkında!
Merhaba arkadaşlar, sizlere birkaç soru soracağım.

Benim Samsung Galaxy Tab 3 (7.0) tabletim var ve bunun Android sürümü 4.1;

1) Bu tabletlere 4.3 güncellemesi geldi mi? Veya gelecek mi?
2) Uygulama yüklerken "tablet" veya "hafıza kartı" diye seçemiyorum. Ayrıca yüklü uygulamaları da karta taşıyamıyorum. Bu özellik yok sanırım Android 4.1 sürümünde? Ya da tabletimde yok. Anlayamadım! Kaç tane uygulamalı program yüklediysem de taşıyamadım. Root atıp garanti kapsamı dışına çıkmasını istemiyorum. Uygulamaları karta yüklemenin veya taşımanın bir yolu yok mu?
3) "Root", "Recovery" veya "Cyanogenmod" bunlardan birini nasıl yapabilirim? Bunları yaparsam garanti kapsamına çıkar mı?

Yardımcı olursanız çok sevinirim arkadaşlar? :(

abdullah_95

abdullah_95

Üye
Bende de tab3 sm t-210 var güncelleme daha gelmedi ayrıca uygulamaların hafıza kartına tasınması programla hallolur ama otg özelliği yok root gerektiriyo rotsuz bende çözüm bulamadım otg sorununa çözüm bulursan rootsuz çözüm bulursan bana da haber verirseniz sevinirim nexus 7 ye programla sağlamıslar ama bizde yazılım yani rootsuz çözüm yok daha varsada ben bulamadım

arshavin37

Üye
otg sorunu rotlada cozulmuyor ben denedim artik yeni guncellemeyi bekliycez

ululemr

Üye
    Konu Sahibi
Birkaç yabancı sitede okudum, Tab 3 (7.0) ve diğerleri de dahil tüm Tab'lara (tabletlere) Android 4.3 sürümü gelecekmiş. Ama ne zaman gelecek hâlâ belli değil. Eğer gelmez ise zaten root, rom, vs. vs. ne var ise yapacağım.

Ayrıca uygulamaları hafıza kartına taşıyamıyorum Abdullah_95, FileExplorer tarzı programlar ile taşısam hem tablet hem de hafıza kartında aynı dosyalar oluyor ama uygulama yöneticisinde baktığım zaman uygulama hâlâ tablette yüklü olarak görünüyor. Anlayacağın olmuyor :(

abdullah_95

abdullah_95

Üye
ulelemr ben tableti rootladım bisi olmuyor hafıza kartına tasıyabiliyorsun yedekleyebiliyorsun ayrıca tablet hızlanıyor ama tek sorun root ta otg ya cözüm olmadı daha

ululemr

Üye
    Konu Sahibi
@abdullah_95, nasıl Root'ladın? Bana da anlatır/öğretir misin?

arshavin37

Üye
arkadaslar tablete guncelleme geldi otgyi deneyen oldumu

abdullah_95

abdullah_95

Üye
Arshavin hangi sürüm gelmişUlelemr bu linkte var yada samsung galaxy sm t210 tab 3 root yaz bulursun ama dikkatli ol yaparken

arshavin37

Üye
2 gun olmadi geleli 119 mb android os guncelleniyo dedi guncelledi ama surum hala 4.1.2 gozukuyor sistem guncellemesi herhalde

abdullah_95

abdullah_95

Üye
Bu otg sorununu çözmez 4.2.2 veya 4.3 olması lazım root çözer dendi onuda denedim ya ben biseyi bi programı bulamadım ama stick mount la roottan sonra okuması gerekiyor oda olmadı okumadı ama rottan sonra tablet iyileşti kolay kolay kasmıyo

arshavin37

Üye
Yalnız root yapinca yeni güncelleme leri alamıyor sun cihaziniz modifiyeli hatasi veriyor haberin olsun

abdullah_95

abdullah_95

Üye
evet o konuda var bide rootladığım halde tablet otg tanımıyor buna bir çözüm bulunması lazım

Üst Alt