Samsung Galaxy Star resmi olarak duyuruldu

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
    Konu Sahibi
Samsung’un üst seviye akıllı telefonu amiral gemisi Galaxy S IV’ün tanıtılmasına saatler kaldı. Tüm dünya büyük bir merakla Samsung‘un yeni nesil akıllı telefonu Galaxy S IV’ün gün yüzüne çıkmasını bekliyor. Gündem her ne kadar bununla dolu olsa da Samsung‘dan yeni akıllı telefon duyuruları geldi.
Samsung‘un yeni duyurduğu akıllı telefon modellerinden bir tanesi Galaxy Star oldu. Firma Güney Afrika‘da yeni giriş seviyesi Android akıllı telefonunu resmi olarak sundu. Samsung Galaxy Star 3″ büyüklüğünde ve QVGA çözünürlükte dokunmatik ekran ile geliyor. 512MB sistem belleği ile gelen akıllı telefon 2MP arka kamera, 4GB dahili veri kapasitesi, çift sim kart desteği sunuyor. Ayrıca 2g/Edge cihazı olduğunu da belirtelim. Google Android 4.0 Ice Cream Sandwich işletim sistemi üzerinde çalışan Samsung Galaxy Star akıllı telefonun fiyatı ve çıkış tarihi ile ilgili ise şu an için bir açıklama bulunmuyor.

Kaynak

• Beğen
Tepkiler: Bulut_86

MrExpert

MrExpert

Üye
Samsungda ne yapacağını şaşırdı

MaxipmaN

Üye
gereksizlikte sınır tanımıyor

yeauw

yeauw

Üye
bu teli yapmalarındaki amaç neydi acaba :)

- - - Eklendi - - -

bilgi için teşekkrler

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
Bu telefon kesinlikle gereksiz değil. Bunu tartışmam bile.

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
    Konu Sahibi
ben de gereksiz buldum telefonu benzer özelliklerde telefonu var zaten :hmmm dsmdung bir şeye taktı mı takıyor bir dönem paso kızaklı telefon üretirdi ve çok fazla model üretti çok gereksizdi şimdi de sürekli dokumatik ve bezer özelliklerdeki telefonları üretiyor :hmmm

fk555897

fk555897

Üye
Ekran boyutunu çok düşük buldum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt