Samsung Galaxy sl i9003 e İCS güncellemesi Gelecek mi? Fikri olan?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
bosnags

bosnags

Üye
    Konu Sahibi
Samsung Galaxy sl i9003 e İCS güncellemesi Gelecek mi? Fikri olan?
Arkadaşlar samsung galaxy sl i9003 e İCS güncellemesi gelme şansı nedir? samsung gs e gelmicek filan dediler...Düşüncesini belirten olur ise sevinirim:)

raprap95

Üye
kardeş markette temasını buldum ben çok güzel kullanışlı önce go launcher kur sonra İCS yi ara kur 10 numara ;)

bosnags

bosnags

Üye
    Konu Sahibi
saol dostum tavsiyelerin için ama ben denedim onu.Benim merak ettiğim gelebilir mi ics bu tele

raprap95

Üye
zor :(

Türe

Türe

Üye
hayır arkadaşım şu an için gelmesi söz konusu değil ama yine de samsunga bağlı son söz

HaqperesT

HaqperesT

Üye
ics ile degişen ne olacak ki? Sadece arayuzse birak bildigimiz arayuz kalsin.

GuitaristBoy

GuitaristBoy

Üye
Arkadaşlar samsung galaxy sl i9003 e İCS güncellemesi gelme şansı nedir? samsung gs e gelmicek filan dediler...Düşüncesini belirten olur ise sevinirim:)

bizim moderatör portlar ics yi onuda yapar

• Beğen
Tepkiler: Şehriyar
PriZm

PriZm

Üye
İcs Official olarak Gelmeyecek.Fakat Cyanogen Mod Developerleri tarafından İCS gelecek.

Türe

Türe

Üye
ics ile degişen ne olacak ki? Sadece arayuzse birak bildigimiz arayuz kalsin.

cep telefonlar genel bölümünde inceleme videom var dilersen izleyebilirsin.

----------Eklendi @ 11:59:51 ---------- Yazıldı @ 11:59:28 ----------

buyur :

PriZm

PriZm

Üye
cep telefonlar genel bölümünde inceleme videom var dilersen izleyebilirsin.

----------Eklendi @ 11:59:51 ---------- Yazıldı @ 11:59:28 ----------

buyur :

senmi çektin videoyu :D

mancukya

Üye
Gelmiyecek ama arkadas paylasmis ICS Cyano sürümlerini kurabilirsiniz yaklasik 2 ay icinde Samsungun sunacagindan daha hizli sürümler sekilde hazir olur.

cargo3230

cargo3230

Üye
benim anlamadığım bu geliştiriciler neden piyasaya bakıp kullanışlı widgetleri arayüzleri bu güncellemenin içine yerleştirmez ics de gelse yine farklı arayüz farklı widgetler arayacaz şöyle hepsi bi arada 4x4 lük bişey çıkaramıyorlar bu performansların olduğu teller çok daha fazlasını kaldırır yap adam akıllı bişey piyasanın dumanını attır yada ben çok fantastik düşünüyorum....:ehe

GuitaristBoy

GuitaristBoy

Üye
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt