Telefon Tavsiyesi Samsung Galaxy SIII & Nokia Lumia 920 Tarayıcı Karşılaştırması

Sponsorlu Bağlantılar

Cihanî Sultan

Cihanî Sultan

Üye
    Konu Sahibi
Samsung Galaxy SIII & Nokia Lumia 920 Tarayıcı Karşılaştırması
Fazla söze gerek yok video her şei anlatıyor.
[video=youtube;jEhanLCO-c4]http://www.youtube.com/watch?v=jEhanLCO-c4[/video]

tapatalk

tapatalk

Üye
chrome indiriyorum hemen

- - - Eklendi - - -

GS3 cache has been cleared an lumia´s

foreverthe

foreverthe

Üye
S3 daha iyi :)

seytan_avcisi

seytan_avcisi

Üye
s3te sitelere daha once girilmis ve onbellege kaydedilmis cok bariz ayrica wp8de facebook arayuzu javayla ayni rezillik onu farkettim :D

Cihanî Sultan

Cihanî Sultan

Üye
    Konu Sahibi
s3te sitelere daha once girilmis ve onbellege kaydedilmis cok bariz ayrica wp8de facebook arayuzu javayla ayni rezillik onu farkettim :D
Gerçekte aynısı söz konusu mu bilmem ama bu videoda her şekilde SIII hızlı.Hileli veya değil.

Cihanî Sultan

Cihanî Sultan

Üye
    Konu Sahibi
26 kasım 2012

MrExpert

MrExpert

Üye
Bu video biraz şüpheli çerezler vb. nin büyük farkı olur.

Samet.25

bence önbellege alması filan bisey fark etmez bariz bi fark var arada 5 6 sn kadar önbellege alsa bile bu kadar fark edecegını sanmam

seytan_avcisi

seytan_avcisi

Üye
önbelleğe alınan sayfa saniyesinde yükleniyor ayrıca aynı ağdan bağlanıyorlarsa bu kadar fark olamaz

Cihanî Sultan

Cihanî Sultan

Üye
    Konu Sahibi
yani aldatmaca diyorsun.

pRime.

pRime.

Üye
önbellek temizlenmemiş chrome'da ayrıca neden stok tarayıcı değil de chrome ile bu karşılaştırma yapılıyor o da var. kullandığım kadarıyla l920'nin tarayıcı hızı fena değil onu söyleyeyim. gs3'ün stok tarayıcısı ile önbelleği temizlenmiş olarak karşılaştırılırsa arada bu kadar fark olmaz ama yine de gs3 biraz daha hızlı olur gibime geliyor. sonuç olarak video biraz saçma.

tapatalk

tapatalk

Üye
önbellek temizlenmemiş chrome'da ayrıca neden stok tarayıcı değil de chrome ile bu karşılaştırma yapılıyor o da var. kullandığım kadarıyla l920'nin tarayıcı hızı fena değil onu söyleyeyim. gs3'ün stok tarayıcısı ile önbelleği temizlenmiş olarak karşılaştırılırsa arada bu kadar fark olmaz ama yine de gs3 biraz daha hızlı olur gibime geliyor. sonuç olarak video biraz saçma.

Chrome jb nin kendi tarayicisindan yavasti 4s in safarisinden hizliydi yeni bi video olsa daha anlasilir olur. Bu videonun yili gelmiş

Kerim.

Kerim.

Üye
Amma abartildi şu 920.1600lira ona verecegine git note2 al.bin kat daha iyi

Ranez

Üye
Aman kardes bu forumda modlarin cogu wp ci bana ban attilar sana atmasinlar

Konumu kilitlediler şaka gibi

http://www.maxicep.com/windows-phone-genel/s3-ten-lumia-920-ye-gectim-pismanim-784147.html

ie berbat ve bütün alternatifler ie tabanlı her sitede farklı tarayıcı aynı sorun aman diyim

Lenneth

Üye
Acaba sen huawei marka bir cihazdan memnuniyetsizligini anlattigin bir konu acsan yine kilitlenir miydi ? Hayir tabi ki

Nokia marka herhangi bir telefonun eksi özelliğini yazınca 3310 efsaneydi, 6600 kraldı en iyisi Nokia diye doluşan bir suru tip var. Üye olsalar sadece gül geç ama yöneticilerin bir kısmında da var bu anlayış,

N8, GS2 den daha hızlı diyen birine laf yetiştirmeye çalıştım diye 1 hafta banlandıgımı hatırlıyorum.

Türe

Türe

Üye
O degil de Reswan in yorumu beni dusundurdu. S3 un fotograf kalitesi s2 den bile iyi degilken derken :hmmm Gerek makroda gerekse genis acida bariz fark var. Ki ben s2 den s3 e gectim. Neyse bakalim.

Üst Alt