SAMSUNG Galaxy SIII güncelleme geldi

Sponsorlu Bağlantılar

lemaynak

lemaynak

Üye
    Konu Sahibi
SAMSUNG Galaxy SIII güncelleme geldi
merhaba
bu sabah yeni güncelleme geldi. 4.3 android beklerken başka bir güncelleme geldi neyin nesi bu?
karnel 3.0.31-1287119

McBoltt60

McBoltt60

Üye
Merhaba arkadaşlar,

Galaxy S III 'e yeni bir kararlılık güncelleştirmesi geldi.

4.1.2 üzerine küçük bir güncelleme, az önce yükledim 2 gündür sıra gelmesini bekliyordum, yeni bir özellik yok, sadece performans artışı ve bug giderme güncellemesi.

*Ram kullanımı 670lere çekilmiş.
*Güç tasarruf modunda menü geçişleri artık kasmıyor.
*Telefon derin uykudayken güç tuşuna bastığımızda simgeler geç geliyordu,kasıyordu, artık daha hızlı.

Umarım orjinal şarj aletiyle çok geç şarj oluyordu onu çözmüşlerdir... Yoksa 4.3'e kadar bekleyemeyeceğim 4.0.4'e döneceğim walla...

Şimdilik gözlemlediklerim bu kadar, başka yükleyen varsa deneyimlerini paylaşsın lütfen...

.....

lemaynak

lemaynak

Üye
    Konu Sahibi
Evet bende bir hizlanma hissettim. .. ama bu güncelleme gösteriyor ki 4.3 hala zaman var.

dayworkir

Üye
wifi telefon ekran kikidi girdikten sonra wifi kapanıyor ekranı açınca tekrar bağlanıyor güncellemenin bir özelliğimi mi bu bilgisi olan var mı

Sarangni

Sarangni

Üye
wifi telefon ekran kikidi girdikten sonra wifi kapanıyor ekranı açınca tekrar bağlanıyor güncellemenin bir özelliğimi mi bu bilgisi olan var mı

Wifi ayarlara girip ayarlaya bilirsiniz

Baranbaris

Baranbaris

Üye

Wifi ayarlarindan ayarlaniyor fakat sarj kullanimi acisindan oyle olmasi daha iyi.